DELFI FOTOD: Valitsus kogunes Narva kolledžisse väljasõiduistungit pidama

 (23)

Vabariigi valitsus peab neil minuteil oma väljasõiduistungit ja kabinetinõupidamist Narvas.

Väljasõiduistungil ja kabinetinõupidamisel on fookus põlevkivisektoril. Arutlusele tulevad erinevad Ida-Virumaaga seotud teemad, sealhulgas erinevate riiklike tasude sidumine energia hinnaga, investeeringute toomine Ida-Virumaale ja töötukassa tegevused inimeste ümberõppele ning tööle aitamisel.

Istungile järgneval, kell 13.00 Narva kolledžis algaval avalikul pressikonverentsil osaleb peaminister Taavi Rõivas, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna. Pressikonverentsil osalevad ka teised valitsuse liikmed.

Lisaks istungile ja kabinetinõupidamisele on valitsuse liikmetel plaanis eraldi kohtumised oma valdkondades Ida-Virumaal. Peaminister Taavi Rõivas külastab Jõhvis Ida-Virumaa kutsehariduskeskust. Kultuuriminister Indrek Saar külastab elamusaasta raames Sillamäe kooli ja tulevast Narva Vaba Lava, rahandusminister Sven Sester maksu- ja tolliametiga esindajatega Narva piiripunktis, kaitseminister Hannes Hanso kohtub Kaitseliidu Narva malevkonna liikmetega.

Kas kinnitad bussis turvavöö?
Auhinnaks on kardisõidu pakett 5-le LaitseRallyPargis. Tallinnast sõidutab Laitsesse
edasi-tagasi Go Bus. Auhind kehtib kasutamiseks kuni 31.08.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare