DELFI FOTOD ja VIDEOD: Endised põllumajandusministrid jätsid lookas laua taga hüvasti vana ministeeriumiga, kohal oli ka pistisevõtmises süüdi mõistetud Tuiksoo

 (89)
Endised põllumajandusministridKuldse, Notsu Kõrts
Foto: Karli Saul

Riigikogu maaelukomisjoni esimehe Ivari Padari eestvõttel said pühapäeva pärastlõunal kokku endised põllumajandusministrid, et „saata ära“ viimaseid päevi tegutsev põllumajandusministeerium ja soovida edu 1. septembril alustavale maaeluministeeriumile.

„1. septembri nimemuutusega saab otsa üks etapp Eesti põllumajanduse ajaloost ja algab uus. See on ka põhjuseks, miks endised ministrid kogunevad. Saadame ühiselt ära põllumajandusministeeriumi ja soovime tuult tiibadesse maaeluministeeriumile,“ ütles Eesti Vabariigi viimaseks põllumajandusministriks jäänud Ivari Padar, kes pidas seda ametit aastatel 1999-2002 ja ka aastatel 2014-2015.

Kutsutute seas olid lisaks kõigile viimase paarikümne aasta põllumajandusministritele ka ENSV ajal seda ametit pidanud mehed ja mõistagi tänane maaeluminister Urmas Kruuse. Samuti oli teiste seas ka maadevahetuses süüdi jäänud eksminister Ester Tuiksoo, keda pole avalikkuse ees viimasel ajal väga näha olnud.

Koosviibimine toimus Tallinna restoranis Kuldne Notsu.

Vaata videotest mida eksminister Padar ja praegune minister Kruuse "peiedel" rääkisid!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare