DELFI FOTOD | EKRE valis volikogu esimeheks tagasi Paul Puustmaa, volikogu aseesimeheks Urmas Reitelmanni

 (38)

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu valis täna Tallinnas hotellis L'Ermitage toimunud istungil volikogu esimeheks tagasi Paul Puustumaa. Aseesimeheks valiti Urmas Reitlemann.

Lisaks volikogu esimehe ja aseesimehe valimisele pidas partei esimees Mart Helme ettekande poliitilisest olukorrast Eestis. Ürituse raames tehakse ka poliitiline avaldus kohtureformi teemal.

Volikogu esimeheks tagasi valitud Paul Puustusmaa on sündinud 1964. aastal Saaremaal, omandanud juriidilise kõrghariduse Tartu Ülikoolis ja töötab juristina. Ta kuulub Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni ja on EKRE Harju- ja Raplamaa ringkonna aseesimees.

Aseesimeheks valitud Urmas Reitelmann on sündinud 1958. aastal, olnud kauaaegne teleajakirjanik, produtsent ja Kaitseliidu ametnik. Reitelmann on Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni esimees.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil valitud volikogu liikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed.

Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kogunes täna keskpäeval Tallinnas hotell L'Ermitage'i konverentsisaalis.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare