BLOGI ja FOTOD | Savisaare kohtuprotsess: Savisaar teatas, et tal on halb! Istung katkestati ja ta viidi haiglasse

 (464)

Harju maakohtus jätkus täna Savisaare protsess, kus eile oli märgiline pööre, kui tunnistusi andis Villu Reiljan. Tänane istung aga katkestati, kuna Savisaarel hakkas halb.

Sarnaselt varasematele päevadel algas ka täna istung kell 10. Jätkatai sellega, et kuulati salvestisi Savisaare ja Alexander Kofkini omavahelistest vestlustest.

Keskpäeva paiku oli istungil ka vaheaeg, ent hiljem selgus, et sellest puhkepausist Savisaarele ei piisanud. Ta ütles, et tal on halb ning kohtumaja juurde kutsuti kiirabi. Savisaarel mõõdeti kõrge vererõhk ja kiirabi viis ta haiglasse.

Keskerakonna endist liidrit ja pikaajalist Tallinna linnapead Edgar Savisaart süüdistatakse mäletatavasti korduvas ja suures altkäemaksu võtmises, ettevõtjaid selle andmises.

Peale Edgar Savisaare on kohtu all ka Alexander Kofkin, Vello Kunman, Villu Reiljan, Hillar Teder, Kalev Kallo, Priit Kutser, Aivar Tuulberg ja MTÜ Eesti Keskerakond.

KOHTUPROTSESS EDGAR SAVISAARE ÜLE. 6. PÄEV
Savisaar viidi kohtumajast välja ikkagi ratastooliga, ent maja ees abistasid kiirabitöötajad ta kanderaamile. 
Kõrge vererõhu tõttu viikase Savisaar haiglasse! Istung täna ei jätku.
Kiirabi jõudis kohale umbes viie minuti eest ning läks tagaruumi, et Savisaar üle vaadata. 
Savisaar viidi kiirabi saabumiseni tagaruumi! Tegu pole esimese korraga, kui talle kohtumaja juurde kiirabi kutsutakse, nii juhtus ka protsessi esimesel nädalal. 
Delfile teadaolevalt kutsuti Savisaarele kohtumajja kiirabi, kuna ta teatas, et tunneb end halvasti!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kofkini-ja-savisaare-pealtkuulatud-vestlus-savisaare-raha-liigutanud-advokaat-noudis-jamasse-sattumise-eest-huvitist?id=79146356
Päev kisub pikaks ja Savisaarel on ühes ka raamat-  Kalle Käsperi romaan "Buridanid", mis räägib ühe suguvõsa loo revolutsioonieelsest Lõuna-Venemaast kuni 1980-te Tallinnani. 
Kui teised kohtualused saavad kohtust puududa, kui arutatakse neid mitte puudutavaid episoode, siis Savisaar ei pääse kuhugi, sest peaaegu kõik episoodid puudutavad just teda. 
Otseblogi saalist enam teha ei saa, aga Delfi kajastab kohtusaalis toimuvat istungi vaheaegade ajal, mida on iga 1-2 tunni tagant. 
Täna hommikul jätkatakse Edgar Savisaare ja Alexander Kofkini vestluste salvestiste kuulamist. Kella kaheks on kutsutud Aivar Tuulberg ja Kalev Kallo, sest siis hakatakse kuulama neid puudutavaid linte. 
Otseblogi kohtusaalist keelati eile ära. Mida arvab sellest Mart Raudsaar. http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mart-raudsaar-otseblogide-keelamisest-savisaare-kohtuprotsess-peaks-olema-maksimaalselt-avalik?id=79142794
Blogi eilsest istungist. http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-ja-blogi-savisaare-kaitsja-reiljan-kais-viisakusvisiidil-kohtumine-kofkiniga-oli-sopradevaheline-asi-tuulberg-kulutas-raha-ise-ara-homme-jatkata?id=79119808
Ülevaade sellest, mida rääkis kohtus Villu Reiljan. http://epl.delfi.ee/news/eesti/reiljani-tunnistus-raha-lubati-abi-paluti-aga-kokkulepet-polnud?id=79141080

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare