NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Uuemad Vanemad Parimad
08.02.2013 07:13
Satiir meie väikeses riigis ei lõpe ilmselt iialgi, aituma kõigeausamatele ja kõigeeeskujulikematele "valitutele" ja seatutele.
    08.02.2013 10:08
    Mul on arusaamatu miks me omi rahvasaadikuid kirume? Ega nemad endit rahvasaadikuiks valinud. Selle tubli tööga saime ju meie hakkama. Meie lasksime valimiskasti just selle rahvasaadiku nimega sedeli ja nüüd pahandame. Meie lasksime ennast mesimagusate lubadustega ära lollitada. See kõik jätkub ka tulevikus kui otsustame ennekõige saadiku välimuse , tema libekeelsuse aga mitte tema varajasema tegevuse ja pädevuse seisukohalt.
    23.02.2013 17:04
    XXXL-ile:Kuidas teil õnnestus valida saadik nimeliselt???
    Jagage kogemust kogu rahvaga,palun!
08.02.2013 08:03
Pr. Petshkina(Keit) on ainult postiljon nagu väitis Ansip.
08.02.2013 08:12
Pr. Evelinil on ka pakendiringlusega soojad suhted. Mis värk on?
08.02.2013 09:40
Pudelikorjajate kunn
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Tarand: autoriteeti paljalt sellega ei saa, et võtad Lätist naise (1) Indrek Tarand kohtus Vabaerakonnaga  26 min
Vabaerakonna kutsel ennast kui võimalikku presidendikandidaati tutvustamas käinud Indrek Tarand lausus, et Eesti president ei vaja rohkem võimu, vaid rohkem autoriteeti. "Autoriteeti paljalt sellega ei saa, et võtad Lätist naise," teatas Tarand.
Savisaare kummaline selgitus: lähedased andsid talle elamiskuludeks 200 000, aga tema pani raha hoopis kõrvale (53) Edgar Savisaare protsessi pressikonverents  54 min
Edgar Savisaare jutt tema kodust leitud enam kui 200 000 euro kohta on üsna kummaline. Kõigepealt räägib ta, et sai selle summa oma lähedastelt igapäevakulude katteks. Samas näitab raha konfiskeerimine, et ta ei kulutanudki seda igapäevakulude katteks ära, vaid pani hoopis sularahas kuhugi kindlasse kohta oma kodus, kust kapo siis selle hiljem leidis ja kohtus ära arestida laskis.
EV100 nädalat: Mis on pildil - tuulik, majakas? Ei, see on Hiiumaa naftapuurtorn! Pildileht, Ajaleht "Kaja"  55 min
Ajaleht "Kaja" kaasas olnud õhuke pildileht tõi 20ndate alguses üsna nigelas fotokvaliteedis ajalehepaberil ülevaate aasta olulistest sündmustest. Kolm pilti pühendati naftapuurimisele Hiiumaal, millest loodeti suurt ettevõtmist. Muide, teema on taas päevakorrale tulnud ka viimastel aastatel.
NATO kindral: Eesti eeskuju järgitakse nii sõjalisel kui poliitilisel tasandil (9) Kindral Salvatore Farina Eestis  3 h
Täna Eestis visiidil viibinud NATO Brunssumi väejuhatuse ülem kindral Salvatore Farina kohtus kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terrasega, et arutada Läänemere regiooni julgeolekuga seonduvaid küsimusi.
PPA-l on rajatised ootamatu migrandivoo puhuks (14) Põgenikalaager Bekaa orus Chmestaris ning Deir Al AHmeri lähistel  3 h
Politsei- ja piirivalveametil on olemas rajatised, mida saab kasutada ootamatu migrandivoo tekkimisel.
Kadri Simson: Selgus, et Indrek Neivelt seekord presidendiks ei kandideeri (11) Pocopay  4 h
Keskerakonna riigikogu fraktsiooni esimees Kadri Simson andis teada, et fraktsioon üritas korraldada kohtumist Indrek Neivelti kui võimaliku presidendikandidaadi kandidaadiga, kuid Neivelt andis hoopis teada, et tal pole kavas presidendikampaaniast osa võtta, küll aga on tal soosik olemas.
VIDEO JA FOTOD: Vaata meeleolukat galeriid nurgakivi asetamisest Eesti Filmimuuseumi uuele hoonele VIDEO JA FOTOD: Vaata meeleolukat galeriid nurgakivi asetamisest Eesti Filmimuuseumi uuele hoonele  5 h
Täna asetati Maarjamäel 2017. aastal valmivale Eesti Filmimuuseumile nurgakivi.
Lang: välisministriks saades lubas Kaljurand, et temast saab reformierakondlane (51) Aasta naised 2015.Vestlusring  5 h
Eesti riigiõiguslik süsteem on erakonnademokraatia ja selles ei peaks olema kohta parteitutel ministritele, leiab endine justiitsminister ja Reformierakonna juhatuse liige Rein Lang, kelle sõnul andis Kaljurand pealegi Reformierakonna juhatuses lubaduse astuda parteisse.
VIDEO: Südametunnistuseks riietatud mees visati politsei abiga Kunstnike Liidu suurkogult välja (14) Kunstnike Liidu kongressi eel Estonia kontserdimaja ees  6 h
Täna visati Kunstnike Liidu suurkogult Estonia kontserdisaalis politsei abiga välja südametunnistuse kostüümi pugenud kunstnik Jaak Visnap, kes protestis Kunstnike Liidu juhatuse vastu.

Uudistesaade Sensor

SENSOR: Kümned tuhanded vaatamised ning austajad koduuksel: millistel Eesti noortel juutuuberitel on õnnestunud karmis konkurentsis püünele pääseda?  (128)   Laura ja Maria Rannaväli
Iga minut laetakse maailma ühesse suurimasse sotsiaalmeediakanalisse ligi 300 tunni jagu videosid. Viimasel aastal on püünele tõusnud ka järjest rohkem kodumaiseid youtubereid, kelle nimed ei ütle arvatavasti keskmisele eestlasele midagi. Ometi vaadatakse nende videosid kümneid tuhandeid kordi ja nende tellijate arv aina tõuseb. Sensor uuris lähemalt, kes need noored on ja miks nii edukaks on saanud.

Loetumad artiklid

Miljonitesse ulatuva käibega huuletubakaäri kliente on diileri sõnul nii politseis kui ka maksuametis  (124)
Internetis avalikult aetava, kuid tegelikult illegaalse huuletubakaäriga teenitakse piisavalt, et osta luksusautosid ja kortereid. Teisipäeval esitati kahtlustus 19 inimesele ning vahistati kolm snus’i maaletoomise ja müügiga tegelenud grupi ninameest. Eile käis foorumites vilgas müügitöö edasi. EMTA loodab, et peagi seadustatakse kontrollostud ja saab platsi puhtaks lüüa.
Keskerakondlane Priit Toobal ostis koolimaja ja selgitas edasisi plaane kinnisvaraga  (189) Keskerakondlane Priit Toobal ostis koolimaja ja selgitas edasisi plaane kinnisvaraga
Keskerakondlane Priit Toobal ostis täna Suure-Jaani vallalt ära Kildu koolimaja.
Norra julgeolekuportaal: Vene diplomaadid kaardistavad rünnaku jaoks Eesti teid  (343)
NATO saladokumendid paljastavad, et Vene diplomaatiline personal on kaardistanud Lõuna-Eesti sildu.
Eesti Energia müüb Jordaania jaama hiinlasteleTehingu hinda veel ei avaldata (54) Hando Sutter  6 h
Eesti Energia müüb 45% Jordaania põlevkivielektrijaama ja –karjääri projekti aktsiatest Hiina päritolu ettevõttele Yudean Group (Yudean) ning jääb 10 protsendiga projekti väikeaktsionäriks. Tehingu hind
Miks kuld on taas kuum? (1) Miks kuld on taas kuum?  1 h
Taas on kulla teema muutunud arutluste objektiks. Miks - küsib ja vastab Bloomberg.
Mis juhtus Ukrainas hinnatõusuga? (3) Mis juhtus Ukrainas hinnatõusuga?  2 h
Ukrainlased avastasid, et esmakordselt kahe aasta jooksul oli hinnatõus alla 10%.
Kanada leidis juba ette kehvale majanduskasvunumbrile põhjenduse (1) Kanada leidis juba ette kehvale majanduskasvunumbrile põhjenduse  3 h
Kuna Kanadas Alberta provintsis möllavad naftaliivade piirkonnas ulatuslikud metsatulekahjud, siis võib see peatada teises kvartalis kogu Kanada majanduskasvu. See võib panna Kanada keskpanga intressiotsuse ootele ja nõrgendada Kanada dollarit, kirjutab Reuters.
Hiinas on järsult alahinnatud halbade laenude probleemi (1) Hiinas on järsult alahinnatud halbade laenude probleemi  4 h
Hiinas võib olla halbade laenude number vähemalt üheksa korda ametlikust numbrist suurem.
Andrus Ansip sai kaubanduskojalt aumärgi (3) Andrus Ansip sai kaubanduskojalt aumärgi  5 h
Täna toimunud kaubanduskoja liikmete üldkoosolekul anti Euroopa Komisjoni digitaalse ühtse turu asepresident Andrus Ansipile üle esimese klassi aumärk teenete eest Eesti ettevõtluskeskkonna arengusse panustamisel.
Zimbabwes valitseb USA dollaritest põud. Riik trükkis zombiraha (15) Zimbabwes valitseb USA dollaritest põud. Riik trükkis zombiraha  5 h
Aafrika edutus riigis Zimbabwes kehtib USA dollar. Seda aga ei jätku. Probleemi lahendamiseks hakkas keskpank jälle trükkima vihatud Zimbabwe dollareid. Kriitikud ründavad seda sammu kui tagasipöördumist vihatud kohaliku dollari juurde, millest loobuti, kui inflatsioon ulatus 500 000 000 000 protsendini aastas.
Tallinna lähistel jahitakse kuni 30 000euroseid kinnistuid (73) Kinnistu Tallinna lähedal  6 h
Tallinna-lähedased elamumaad hinnaga kuni 30 000 eurot lähevad kui soojad saiad, väidab Pindi Kinnisvara maade ja majade grupi juht Olav Leok.