Savisaare vastu antud tuhandeid allkirju

 (624)
www.DELFI.ee
                     
Edgar Savisaar

Internetis oli kella 17.45 ajal antud juba üle 20 000 allkirja üleskutsele, mille kohaselt peaks Keskerakonna liider Edgar Savisaar Tallinna linnapea toolilt kaduma.

Ajal, mil Eesti rahvas peab toetama oma valitsust ning mõistma kategooriliselt hukka mitu ööd kestnud marodööritsemise, tegeleb Tallinna linnapea jõudsalt Eesti riigiesindajate mustamise ning marodööride õigustamisega, on kirjas leheküljel http://www.mahasavisaar.com/

Tallinna linnapea suutmatus teha koostööd Vabariigi Valitsusega, oskamatus käituda diplomaatiliselt ning tahtmatus võtta enesele vastutust, mis kaasneb linnapea ametiga, on teinud Edgar Savisaarest meie silmis mehe, kes ei ole vääriline Eesti Vabariigi pealinna juhikohale, teatab lehekülg.

Allkirjade kogumist alustati 29. aprillil ning nimetatud pöördumine koos allakirjutanute nimedega edastatakse Eesti Rahvusliku Liikumise poolt Harju maavanemale ja Vabariigi Valitsusele.

Varem teisel aadressil asunud lehekülg oli pärastlõunal mitu tundi arvatavasti liigse koormuse tõttu maas.


Nimi
Kommenteerimistingimused
Kasulik
Uus koduleht - www.iizi.ee - on üleval ja valmis kasutajatele, nüüd lisaks eesti keelele ka vene keeles. Märkimisväärse lahendusena on võimalik uuel kodulehel muu hulgas näiteks ainult sõiduki registrinumbri alusel endale sobivaim liikluskindlustus sõlmida. Kindlustusturul varem selliseid lahendusi kasutusel ei ole olnud. Kui uuendusi lähemalt vaadata, siis üks on oluliselt kiirem ja lühem ostuprotsess. Kasutajatelt ei küsita mitte midagi üleliigset ja enamkasutatavad andmed saab aja säästmiseks süsteemi meelde jätta. Hindadega samale lehele on lisatud kindlustuskaitse parameetrid, et klient saaks kiirelt välja selgitada endale sobiva hinnaga kindlustuskaitse. Klient saab pärast ostu eest tasumist võimalik välja printida kindlustuspoliisi. Kohustusliku liikluskindlustuse sõlmimisel tuuakse kindlustusseltside hinnavõrdlus kasutajale vaid sõiduki registrinumbri sisestamise alusel. Kindlustuspoliisi sõlmimiseks ei ole vaja enamat kui lisada juurde kindlustusvõtja andmed. Reisikindlustuse ostjate elu on lihtsaks tehtud võimalusega meelde jätta reisile minejate andmed. Kindlustusandjate valik on reiskindlustuses rikkalik, lisaks Eestis tegutsevatele seltsidele on valikus AIG ja Bupa Global. Kasko kindlustus ei piirdu ainult tavasõidukitega, vaid nimekirjas on kõik sõiduki liigid alustades mootorratastest ja lõpetades bussidega. Kaskos saab juurde valida täiendava omavastutuse kaitse, mille valimisel pääseb klient ka omavastutuse summa maksmisest. „Kasutajate huvi võrrelda hindu on väga suur. Inimestele on oluline, et nad saaksid oma raha eest parima kaitse. Selle aasta jooksul on näiteks meie kodulehel tehtud ainuüksi ca 170 000 hinnavõrdlust. Meie jaoks on oluline, et kasutajatel oleks kiire ja lihtne oma info kätte saada,” kommenteeris IIZI Kindlustusmaakleri internetimüügijuht Indrek Sooneste, lisades et töö süsteemide paremaks muutmise kallal jätkub.