NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Teata sobimatust kommentaarist"!
Kommentaaride järjekord: parimad uuemad vanemad
 • Totuke - Tallinna laste turvakeskuse juhile

  19.03.2013 18:24
  Küsimus: Kas need saadetud kirjad tervise ja eraelu kohta puudutasid laste turvakeskuses viibivaid LAPSI ja nende vanemaid?
  Kui vastus on JAH siis tuleb süüdi mõista RIIGIKOGU kes on väga viletsa seaduse teinud ja Alice Järvetile tuleb hoopis MEDAL anda ning tööalaselt edutada. Julguse eest lolli seadusetähte eirata ja asetada esikohale LASTE huvid. Selliste kohtugeisside pärast ongi meie ühiskonnas vohamas ÜKSKÕIKSUS ja HOOLIMATUS kaasinimeste suhtes!
  Siinkohal pole oluline et info saaja oli Keskerakondlane või et ta oli Järveti elukaaslane!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Totuke

  19.03.2013 18:42
  TO "Kas sinu arusaamist mööda tähendab õigusriik seda, et iga ment võib sinu järgi nuhkida ja sinu eraelu puutuvat infot levitada, kui aga TEMA "õiglustunne" seda "põhjendatuks" peab ???"
  .
  JUST! Mina luban igaühel enda järgi nuhkida, sest ma ei tee midagi sellist mida häbenema või varjama peaksin.
  Ma ei valeta, Ma ei varasta, Ma ei peta oma naist.
  Kui midagi nendest kolmest teeksingi, on minus piisavalt julgust et seda ka tunnistada!
  .
  Kahju et Alice peal nüüd sellist näidispoomist ja kohtu kättemaksuhimu rakendatakse!
  Samas kui üks sealsetest kohtunikest on sexyaalvähemuste esindaja lilla lipuga vehkija! Ja rahvas peaks sellist kohut USALDAMA! NAERUKOHT
  Edu Sulle Alice!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • EV kodanik.

  19.03.2013 19:25
  Vangla on koputaja koht. Kas keegi ütleks kui palju võib kurja teha nuhkimiste ja pealtkuulamiste, andmete lekitamise läbi. Järvet on kurjategija ja väärib karistamist,,mott
  Vasta
 • hah

  19.03.2013 19:27
  rontkirjutas:
  Järjekordne näide sellest, et õigusriigi niinimetatiud õigusel pole enam ammu erilist pistmist ÕIGLUSEGA. Oleme jõudnud tasemele, kus juriidilise trikitamise abil saavad ...
  2 vastust
  Seadusandlusel pole õiglusega tõepoolest palju pistmist, pigem on ajaloos esinenud piisavalt olukordi kus seadused ja nende tõlgendused käivad täielikult inimliku õiglustunde vastu ning lausa kohustavad seaduserikkumisele.
  Vasta
 • kannataja.

  19.03.2013 19:34
  Politsei sisekontroll võik uurida Võru politseinike tegevust, kust samuti isikuandmed lekivad. Politseinik viskas minu elukoha andmed kodus oma naisele lauale ja koos aadressi, isikukirjeldusega.
  1 vastus
  Vasta
 • feminatslik õigusmaffia valitseb

  19.03.2013 20:31
  Seadusi peavad kõik täitma, mittetäitmine on seadusevastane olenemata sellest, kes on rikkuja- kas tavakodanik või õigusametnik, politseinik. Mingi justkui hea motiiv ei saa olla seaduserikkumise õigustuseks.
  Paraku leiavad õigusametnikud, et nemad võivad seadust rikkuda, kui on "vaja".
  Näiteks intiimsetes kohtuasjades pole süüdistatavatel üldse võimalik õigust saada- avalikkusele (ajakirjanikele) lekitamist kasutavad uurijad, prokurörid, kohtunikud piinamisvahendina kokkuleppele sundimiseks kasvõi süütult. Keegi ei karista süütuse presumptsiooni teadliku, kuritegeliku rikkumise eest ! Kui kaevatakse järgmisesse kohtuastmesse, blokeeritakse kaebus nn loakomisjoni poolt.
  Toimuvad justiitskuriteod, justiitskurjategijad on riigipalgal. Sisuliselt ei erine tänased riiklikult organiseeritud justiitskuriteod stalinlikest ja hitlerlikest- tapetakse mitte gulagis ja gaasikambris, vaid ajakirjanduse abil, virtuaalselt. Ajakirjandus on kuritegudes kaasosaline ja teenib kõmu pealt. Seetõttu ongi võimalikuks osutunud igatsugu tänapäevased nõiajahid ja hüsteeriad. Intiimasjades on need pööratud meessoo vastu, teenides feministlikke huve.
  1 vastus
  Vasta
 • Totuke

  19.03.2013 20:46
  kannataja.kirjutas:
  Politsei sisekontroll võik uurida Võru politseinike tegevust, kust samuti isikuandmed lekivad. Politseinik viskas minu elukoha andmed kodus oma naisele lauale ja koos aad...
  1 vastus
  Aga mida on Sul karta???? Kelle eest Sa end peidad? Minul on küll kõik andmed avalikud, nii telefoninumber kui kodune aadress!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Totuke

  19.03.2013 20:51
  feminatslik õigusmaffia valitsebkirjutas:
  Seadusi peavad kõik täitma, mittetäitmine on seadusevastane olenemata sellest, kes on rikkuja- kas tavakodanik või õigusametnik, politseinik. Mingi justkui hea motiiv ei ...
  1 vastus
  Seadusi täites oleksime siiani NSVliidus!
  Sest NSVliidu seadusandluses puudus § NSVLiidust välja astumise kohta.
  Muuseas, mine ütle prostituudile et ta ei tohi prostituudina töötada vaid peab oma laste turvakodus kasvavat last KASVATAMA! ja et pealegi on meil prostitutsioon keelatud, seadustamata!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • sorry

  19.03.2013 23:50
  mis see NSV liit halvem oleks? no sinu arvates? Lihtsalt minu küsimus
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • PROHLAK

  19.03.2013 23:53
  Partei ja valitsus tänab ja kiidab !
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • PROHLAK

  20.03.2013 00:15
  Partei ja valitsus kiidab endiselt ,või keegi tahtis KÄRU PANNA?
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • PROHLAK

  20.03.2013 00:16
  Partei ja valitsus kiidab elu lõpuni ja igavesti
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • kannatanu

  20.03.2013 15:00
  Ma tahan teada ,miks minu andmeid lekitati avalikult internetis, keegi pole mult luba küsinud.i .Kohe mõista süüdi see kes lekitas minu andmeid .Kas minul pole jälle õigust .Ei ole vist jah .Ma olen vist alam.SokkTeater käib taga hoovis.
  Vasta
LISA OMA KOMMENTAAR
Selle artikli kohta on 73 kommentaari
Nimi
Kommenteerimistingimused
Kasulik