HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaPärnu linnLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Jõgeva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Põlva maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valimistulemused
Tallinn
 NimekiriHääli % Häältest
Eesti Keskerakond85 19940
-6
44,03%
52,68%
Eesti Reformierakond39 32318
+9
20,32%
10,61%
Sotsiaaldemokraatlik Erakond21 0539
+1
10,88%
9,93%
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond13 4376
+6
6,94%
2,72%
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit12 6385
-11
6,53%
19,18%
 5% künnis
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn85621
4,42%
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit50440
0
2,61%
4,02%
Erakond Eestimaa Rohelised46210
2,39%
Üksikkandidaadid6980
0,36%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei5920
0,31%
Valimisliit MEIE Tallinn2400
0,12%
Valimisliit Metroolinn2240
0,12%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine1860
0,1%
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks1080
0,06%
Kandidaatide hääled
 NimiHääliErakond
1Mihhail Kõlvart24 668Eesti Keskerakond
2Raimond Kaljulaid5521Eesti Keskerakond
3Taavi Aas5500Eesti Keskerakond
4Yana Toom4820Eesti Keskerakond
5Taavi Rõivas4130Eesti Reformierakond
6Edgar Savisaar3611Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
7Hanno Pevkur3590Eesti Reformierakond
8Kaja Kallas3551Eesti Reformierakond
9Urmas Paet3391Eesti Reformierakond
10Rainer Vakra3296Sotsiaaldemokraatlik Erakond
11Viktor Vassiljev3184Eesti Keskerakond
12Martin Helme2542Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
13Mihhail Korb2482Eesti Keskerakond
14Kristen Michal2358Eesti Reformierakond
15Jürgen Ligi2236Eesti Reformierakond
16Marek Jürgenson2104Eesti Keskerakond
17Keit Pentus-Rosimannus1973Eesti Reformierakond
18Yoko Alender1599Eesti Reformierakond
19Andrei Novikov1591Eesti Keskerakond
20Helle-Moonika Helme1501Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
21Arto Aas1495Eesti Reformierakond
22Eiki Nestor1425Sotsiaaldemokraatlik Erakond
23Maria Jufereva1407Eesti Keskerakond
24Vadim Belobrovtsev1397Eesti Keskerakond
25Jevgeni Ossinovski1375Sotsiaaldemokraatlik Erakond
26Helve Särgava1372Sotsiaaldemokraatlik Erakond
27Maris Lauri1272Eesti Reformierakond
28Jaak Juske1271Sotsiaaldemokraatlik Erakond
29Raivo Aeg1236Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
30Kalle Klandorf1178Eesti Keskerakond
31Indrek Saar1143Sotsiaaldemokraatlik Erakond
32Tõnis Mölder1119Eesti Keskerakond
33Urmas Reitelmann1093Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
34Mailis Reps1057Eesti Keskerakond
35Ivi Eenmaa1056Eesti Reformierakond
36Eerik-Niiles Kross1044Eesti Reformierakond
37Lauri Laats1044Eesti Keskerakond
38Kersti Kracht947Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
39Viktoria Ladõnskaja918Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
40Aleksandr Tšaplõgin905Eesti Keskerakond
41Margarita Tšernogorova883Eesti Keskerakond
42Heidy Purga877Eesti Reformierakond
43Sven Mikser826Sotsiaaldemokraatlik Erakond
44Maksim Volkov822Eesti Keskerakond
45Wesse Allik762Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
46Ülle Rajasalu752Eesti Reformierakond
47Andres Anvelt734Sotsiaaldemokraatlik Erakond
48Argo Luude694Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
49Eduard Toman551Eesti Keskerakond
50Deniss Boroditš472Eesti Reformierakond
51Märt Sults459Eesti Keskerakond
52Remo Holsmer456Eesti Reformierakond
53Mart Luik431Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
54Vladimir Afanasjev426Eesti Keskerakond
55Merike Martinson405Eesti Keskerakond
56Irina Antonjuk404Eesti Keskerakond
57Anastassia Kovalenko392Sotsiaaldemokraatlik Erakond
58Kaupo Nõlvak381Eesti Reformierakond
59Sergei Ptšjolkin372Eesti Keskerakond
60Jaak Aab371Eesti Keskerakond
61Ruslana Veber354Eesti Keskerakond
62Kalev Kallo329Eesti Keskerakond
63Vladimir Velman324Eesti Keskerakond
64Marika Tuus-Laul317Eesti Keskerakond
65Õnne Pillak300Eesti Reformierakond
66Eha Võrk256Eesti Keskerakond
67Aleksandr Zdankevitš254Eesti Keskerakond
68Deniss Presnetsov225Eesti Keskerakond
69Larissa Novožilova225Eesti Keskerakond
70Priidu Pärna219Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
71Rostislav Troškov187Eesti Keskerakond
72Andres Koldre173Eesti Keskerakond
73Siim Valmar Kiisler170Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
74Leonid Mihhailov158Eesti Keskerakond
75Julia Timerbulatova125Eesti Keskerakond
76Urmo Saareoja90Eesti Keskerakond
77Jüri Pihl67Eesti Keskerakond
78Andres Kollist44Eesti Keskerakond
79Toivo Tootsen37Eesti Keskerakond
80Aleksei Turovski1061Sotsiaaldemokraatlik Erakond
81Tarmo Kruusimäe974Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
82Juku-Kalle Raid937Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
83Anne Sulling822Eesti Reformierakond
84Tiit Terik791Eesti Keskerakond
85Helle Kalda780Eesti Keskerakond
86Urmas Espenberg735Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
87Urmas Sõõrumaa734Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
88Sven Sester731Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
89Igor Kravtšenko726Eesti Keskerakond
90Urmas Reinsalu722Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
91Toomas Kruusimägi716Eesti Reformierakond
92Erki Savisaar683Eesti Keskerakond
93Züleyxa Izmailova662Erakond Eestimaa Rohelised
94Olga Ivanova569Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
95Vilja Toomast511Eesti Reformierakond
96Juhan Kangilaski489Eesti Reformierakond
97Paul-Eerik Rummo462Eesti Reformierakond
98Kairet Remmak-Grassmann442Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
99Krister Kivi434Üksikkandidaadid
100Mart Nutt421Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
101Eero Merilind409Eesti Reformierakond
102Erik Vest404Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
103Riina Solman386Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
104Hendrik Agur384Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
105Jüri Mõis379Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
106Barbi-Jenny Pilvre-Storgard377Sotsiaaldemokraatlik Erakond
107Kadi Pärnits376Sotsiaaldemokraatlik Erakond
108Karl-Martin Sinijärv371Sotsiaaldemokraatlik Erakond
109Anto Liivat368Sotsiaaldemokraatlik Erakond
110Kadri Kõusaar368Sotsiaaldemokraatlik Erakond
111Jüri Kuuskemaa367Eesti Keskerakond
112Hardi Volmer361Sotsiaaldemokraatlik Erakond
113Kalle Muuli359Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
114Natalia Malleus356Eesti Keskerakond
115Lagle Parek354Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
116Tõnu Peit354Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
117Elle Kull348Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
118Kalev Vapper339Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
119Triin Toomesaar330Sotsiaaldemokraatlik Erakond
120Ants Leemets323Eesti Reformierakond
121Vladimir Panov318Eesti Keskerakond
122Tiia-Liis Jürgenson312Eesti Keskerakond
123Aleksander Laane309Erakond Eestimaa Rohelised
124Taavi Pukk307Eesti Keskerakond
125Sirje Keevallik297Sotsiaaldemokraatlik Erakond
126Olga Barabaner289Eesti Keskerakond
127Katrin Jõgisaar282Erakond Eestimaa Rohelised
128Marianne Mikko274Sotsiaaldemokraatlik Erakond
129Nikolai Korb267Eesti Keskerakond
130Kadri Vilba261Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
131Tõnu Trubetsky259Erakond Eestimaa Rohelised
132Andrei Hvostov252Sotsiaaldemokraatlik Erakond
133Tiina Kangro246Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
134Marianna Novikova243Eesti Keskerakond
135Helen Mahmastol242Eesti Reformierakond
136Silver Meikar237Sotsiaaldemokraatlik Erakond
137Ester Eomois234Sotsiaaldemokraatlik Erakond
138Kadri Jäätma234Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
139Ülle Mitt233Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
140Vladimir Rusnak223Eesti Keskerakond
141Mattias Turovski221Erakond Eestimaa Rohelised
142Andrei Birov217Eesti Keskerakond
143Joonas Laks211Erakond Eestimaa Rohelised
144Eeve Kivi208Eesti Reformierakond
145Natalja Sokolova204Eesti Keskerakond
146Mart Meri197Sotsiaaldemokraatlik Erakond
147Külli Urb193Sotsiaaldemokraatlik Erakond
148Andres Öpik190Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
149Tõnis Tähe190Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
150Jüri Ennet187Eesti Keskerakond
151Siim Tuisk181Sotsiaaldemokraatlik Erakond
152Pille Lill177Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
153Rodion Denissov175Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
154Helen Hääl174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
155Inga Rumjantseva171Eesti Keskerakond
156Oleg Siljanov171Eesti Keskerakond
157Mstislav Rusakov170Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
158Toivo Jürgenson170Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
159Epp Alatalu169Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
160Mark Levin169Eesti Keskerakond
161Toomas Viks169Eesti Reformierakond
162Igor Jermakov168Eesti Keskerakond
163Georg Aher167Eesti Reformierakond
164Lauri Nebel165Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
165Olga Sõtnik161Sotsiaaldemokraatlik Erakond
166Kristel Rannaääre160Sotsiaaldemokraatlik Erakond
167Enno Tamm159Eesti Keskerakond
168Erik Orgu159Sotsiaaldemokraatlik Erakond
169Raul Öpik157Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
170Tõnu Meijel157Eesti Reformierakond
171Katri Siikki154Eesti Keskerakond
172Anna Krõlova153Eesti Keskerakond
173Aleksander Bessedin152Eesti Keskerakond
174Juhan Hindov152Eesti Keskerakond
175Vsevolod Jürgenson152Eesti Keskerakond
176Maris Sild150Sotsiaaldemokraatlik Erakond
177Marju Õunpuu149Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
178Matti Martinson149Eesti Reformierakond
179Jaanus Riibe145Eesti Keskerakond
180Ilona Uzlova143Eesti Keskerakond
181Mart Viisitamm141Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
182Olev-Andres Tinn141Erakond Eestimaa Rohelised
183Signe Riisalo141Eesti Reformierakond
184Õie-Mari Aasmäe141Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
185Heino Enden140Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
186Jaak Uudmäe140Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
187Jaanika Klopets139Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
188Jüri Trei138Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
189Madis Päts138Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
190Marek Kaleta138Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
191Avo Üprus137Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
192Hendrika Näägo137Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
193Markko Karu134Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
194Krista Kampus133Sotsiaaldemokraatlik Erakond
195Maarika Pähklemäe132Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
196Tiit Kruusalu132Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
197Urmas Mardi132Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
198Leonid Tsingisser131Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
199Merli Reidolf131Sotsiaaldemokraatlik Erakond
200Sergei Metlev131Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
201Jevgenija Kukk130Eesti Keskerakond
202Urmas Kaljurand129Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
203Anton Stalnuhhin128Eesti Keskerakond
204Laura Kiiroja124Erakond Eestimaa Rohelised
205Riho Rausma124Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
206Annela Ojaste123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
207Igor Gribovski123Eesti Keskerakond
208Kadri Karus122Eesti Reformierakond
209Lembit Kolk122Eesti Reformierakond
210Reet Kudu122Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
211Oksana Kalinskaja121Eesti Keskerakond
212Peeter Mardna120Eesti Keskerakond
213Jaak Kangilaski119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
214Toomas Zupping119Eesti Reformierakond
215Triin Nigul119Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
216Viktoria Soosaar118Eesti Keskerakond
217Ain Seppik117Eesti Reformierakond
218Kaspar Kurve116Erakond Eestimaa Rohelised
219Julia Tšaplõgina114Eesti Keskerakond
220Liis Klaar114Eesti Reformierakond
221Vjatšeslav Prussakov114Eesti Keskerakond
222Ramid Niftalijev113Üksikkandidaadid
223Jaanus Ojangu111Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
224Andres Luus110Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
225Irina Embrich109Eesti Keskerakond
226Izabella Riitsaar109Eesti Keskerakond
227Tõnu Ploompuu109Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
228Margit Elviste108Eesti Reformierakond
229Tiit Matsulevitš108Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
230Valeri Kislitsõn108Eesti Keskerakond
231Miroslav Berezovski107Eesti Keskerakond
232Heli Teder105Eesti Reformierakond
233Helina Tilk102Erakond Eestimaa Rohelised
234Jaak Ahelik102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
235Tiit Soorm102Eesti Reformierakond
236Nelli Privalova101Eesti Keskerakond
237Pavel Afanasjev101Eesti Keskerakond
238Aini Härm100Eesti Keskerakond
239Taavi Toppi100Eesti Reformierakond
240Elena Glebova99Eesti Keskerakond
241Elmar-Johannes Truu99Eesti Keskerakond
242Kai Künnis-Beres99Erakond Eestimaa Rohelised
243Raivo Rüütel99Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
244Veiko Hartwig Valgepea99Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
245Irina Kevel98Eesti Keskerakond
246Aleksandr Galahhov97Eesti Keskerakond
247Indrek Luberg96Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
248Peeter Jürgenson96Eesti Reformierakond
249Valdo Jask96Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
250Helge Hallika95Eesti Reformierakond
251Liina Hermaküla95Eesti Reformierakond
252Sergei Geller95Eesti Keskerakond
253Tanel Talve95Sotsiaaldemokraatlik Erakond
254Natalja Gromovaja93Eesti Keskerakond
255Peeter Võsa93Eesti Keskerakond
256Gaspar Šabad92Eesti Reformierakond
257Georg Kirsberg91Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
258Leho Kraav91Eesti Reformierakond
259Vahur Kõlvart91Eesti Keskerakond
260Gertrud Kasemaa90Sotsiaaldemokraatlik Erakond
261Erna Podanjova89Eesti Keskerakond
262Vladimir Viies89Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
263Õnneli Matt88Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
264Henn Pärn87Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
265Natalja Krasina87Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
266Aat Purje86Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
267Inna Fjodorova86Eesti Keskerakond
268Piret Kollo86Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
269Orhan Oktain85Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
270Raino Liblik85Eesti Keskerakond
271Zaven Bozikjan83Eesti Keskerakond
272Aleksandra Pavlova82Eesti Keskerakond
273Imre Rammul82Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
274Jüri Mäemat82Sotsiaaldemokraatlik Erakond
275Toomas Trapido82Erakond Eestimaa Rohelised
276Ingrid Mühling81Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
277Kaie Kõrb81Eesti Keskerakond
278Ants Pilving80Eesti Keskerakond
279Eda Rüütel80Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
280Juri Danilov80Eesti Keskerakond
281Niina Sõtnik80Eesti Keskerakond
282Andrei Bondar79Eesti Keskerakond
283Andres Ellamaa79Eesti Keskerakond
284Kati Käpp79Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
285Reet Laja79Sotsiaaldemokraatlik Erakond
286Urmi Reinde79Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
287Ain Pedajas77Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
288Rein Vinni77Eesti Keskerakond
289Svetlana Sladkova77Eesti Keskerakond
290Tanel Tammet77Sotsiaaldemokraatlik Erakond
291Maria Baranjuk76Eesti Keskerakond
292Anne Vetik75Erakond Eestimaa Rohelised
293Jevgeni Gurjanov75Eesti Keskerakond
294Kaido Kukk75Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
295Peeter Saks75Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
296Lea Nilson74Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
297Peeter-Eerik Ots74Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
298Sergei Jürgens74Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
299Vadim Krissan74Eesti Keskerakond
300Sten Laansoo73Eesti Reformierakond
301Aavo Vään72Eesti Keskerakond
302Gerd Tarand71Sotsiaaldemokraatlik Erakond
303Janek Kapper71Eesti Reformierakond
304Tatjana Rozenbaum71Eesti Keskerakond
305Age Minka70Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
306Dmitri Pavlov70Eesti Keskerakond
307Ester Öpik70Sotsiaaldemokraatlik Erakond
308Kai-Riin Meri70Sotsiaaldemokraatlik Erakond
309Mait Talu70Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
310Mart Kallas70Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
311Merilin Anijärv70Eesti Reformierakond
312Sergei Teplov70Eesti Keskerakond
313Henry Laks69Erakond Eestimaa Rohelised
314Jevgeni Štšaslõvõi69Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
315Kalle Mihkels69Eesti Keskerakond
316Ants Valdmaa68Eesti Reformierakond
317Heidy Tamme68Eesti Keskerakond
318Tiit Mägi68Eesti Reformierakond
319Anastasija Žerdetskaja67Eesti Keskerakond
320Andres Aro67Eesti Reformierakond
321Laura Lisete Roosaar67Erakond Eestimaa Rohelised
322Lylian Altmäe67Eesti Keskerakond
323Aleksandr Dormidontov66Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
324Aleksandr Popov66Sotsiaaldemokraatlik Erakond
325Aleksei Mogilnõi66Eesti Keskerakond
326Alvar Kaljurand66Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
327Kalle Tammemäe66Erakond Eestimaa Rohelised
328Kaur Kivirähk66Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
329Meelis Soll66Eesti Reformierakond
330Merle Pormeister66Sotsiaaldemokraatlik Erakond
331Merle Väli66Eesti Reformierakond
332Aleksandr Kukk65Eesti Keskerakond
333Georg Männik65Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
334Loore Härmat65Erakond Eestimaa Rohelised
335Jüri Pino64Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
336Leena Kivisild64Sotsiaaldemokraatlik Erakond
337Madis Kübar64Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
338Martin Noodla64Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
339Timur Sagitov64Erakond Eestimaa Rohelised
340Merle Klandorf63Eesti Keskerakond
341Olga Bogdanova63Eesti Keskerakond
342Allar Viik62Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
343Jaan Männik62Eesti Keskerakond
344Katrin Helendi62Eesti Reformierakond
345Ljubov Vassiljeva62Eesti Keskerakond
346Maksim Malõšev62Eesti Keskerakond
347Marina Suhnjova62Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
348Raivo Põhjakivi62Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
349Risto Kask62Eesti Keskerakond
350Tõnu Teeveer62Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
351Henri Ahtiainen61Eesti Reformierakond
352Kalev Muru61Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
353Karin Paulus61Sotsiaaldemokraatlik Erakond
354Katariina Aule61Erakond Eestimaa Rohelised
355Rafik Grigorjan61Eesti Keskerakond
356Raivo Tammus61Eesti Keskerakond
357Ramon Loik61Sotsiaaldemokraatlik Erakond
358Dmitri Suhoroslov60Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
359Galina Tšernavskaja60Eesti Keskerakond
360Peeter Võsu60Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
361Olavi Otepalu59Eesti Reformierakond
362Aivo Vaske58Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
363Ave Angerjas58Erakond Eestimaa Rohelised
364Kaia Jäppinen58Eesti Keskerakond
365Marge Tooming-Pullisaar58Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
366Aldo Maksimov57Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
367Egle Hollman57Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
368Viktor Turkin57Eesti Reformierakond
369Vladimir Ignatov57Eesti Keskerakond
370Abdul Hamid Turay56Eesti Keskerakond
371Eduard Dubrovski56Eesti Keskerakond
372Julianna Jurtšenko56Eesti Keskerakond
373Kaja Laanmäe56Eesti Keskerakond
374Küllike Reimaa56Erakond Eestimaa Rohelised
375Mihkel Kangur56Sotsiaaldemokraatlik Erakond
376Paavo Pettai56Eesti Keskerakond
377Signe Falkenberg56Sotsiaaldemokraatlik Erakond
378Viktoria Bogdanova56Eesti Keskerakond
379Lembe Levo55Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
380Teet Randma55Erakond Eestimaa Rohelised
381Urmas Mägi55Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
382Arvo Mesikepp54Sotsiaaldemokraatlik Erakond
383Jekaterina Panova54Eesti Keskerakond
384Juri Beljajev54Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
385Peeter Järvelaid54Eesti Keskerakond
386Svetlana Švedovitš54Eesti Keskerakond
387Grigori-Kazimir Seliverstov53Eesti Keskerakond
388Meelis Keerberg53Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
389Olle Koop53Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
390Raivo Orgusaar53Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
391Sander Andla53Eesti Reformierakond
392Tatjana Gordejeva53Eesti Keskerakond
393Kalle Aljas52Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
394Anne Nõlvak51Erakond Eestimaa Rohelised
395Elina Tolmatšova51Eesti Keskerakond
396Helen Lausma-Saar51Eesti Keskerakond
397Heli Kuuse51Erakond Eestimaa Rohelised
398Margo Merisaar51Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
399Tuuli Stewart51Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
400Aleksei Semjonov50Eesti Keskerakond
401Andres Jaakman50Eesti Keskerakond
402Marika Juuse50Eesti Keskerakond
403Mart Kuusk50Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
404Reigo Kimmel50Sotsiaaldemokraatlik Erakond
405Rene Alas50Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
406Tiina Kruuse50Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
407Tõnu Planken50Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
408Aleksander Dadajev49Eesti Keskerakond
409Anneli Kristal49Eesti Keskerakond
410Eduard Pihlo49Eesti Keskerakond
411Els Heinsalu49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
412Jekaterina Matusihis49Eesti Keskerakond
413Mikk Rand49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
414Veiko Herodes49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
415Kristjan Kuusik48Eesti Keskerakond
416Larissa Savankova48Eesti Keskerakond
417Merike Kaljumäe48Eesti Reformierakond
418Raimond Tilk48Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
419Salla Eveliina Koivuaho48Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
420Sergei Semitkin48Eesti Keskerakond
421Taavi Simson48Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
422Vladimir Iljaševitš48Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
423Jaak Prozes47Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
424Knut Thor Kaur47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
425Mart Pukk47Sotsiaaldemokraatlik Erakond
426Miko Merelaht47Eesti Reformierakond
427Oksana Kulik47Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
428Rainer Raudkivi47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
429Urmas Siemer47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
430Annaliisa Asveit46Erakond Eestimaa Rohelised
431Anu Wahar46Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
432Heidi Tormet46Eesti Reformierakond
433Hendrik Mölder46Üksikkandidaadid
434Konstantin Grigorenko46Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
435Maris Liiders46Eesti Reformierakond
436Mart Mutso46Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
437Mihhail Tšistjakov46Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
438Monika Maljukov46Sotsiaaldemokraatlik Erakond
439Raissa Zerkalina46Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
440Reet Härmat46Erakond Eestimaa Rohelised
441Siim Vahter46Erakond Eestimaa Rohelised
442Valeri Lõõnik46Eesti Keskerakond
443Anna Mikkonen45Eesti Keskerakond
444Diana Klas45Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
445Meelis Pai45Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
446Merlin Kivisalu45Eesti Reformierakond
447Toomas Kärk45Eesti Reformierakond
448Andrei Vaingort44Eesti Keskerakond
449Danila Kuznetsov44Eesti Keskerakond
450Hanno Matto44Sotsiaaldemokraatlik Erakond
451Jevgeni Krištafovitš44Valimisliit Metroolinn
452Juhan Kobin44Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
453Mihhail Tšaplõgin44Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
454Tanel Gabtšenko44Eesti Keskerakond
455Tatjana Poljakova44Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
456Aare Kärner43Eesti Reformierakond
457Jaan Vahar43Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
458Maksim Võrovski43Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
459Maria Kaljuste43Valimisliit MEIE Tallinn
460Alar Ojalo42Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
461Jekaterina Laidinen42Eesti Keskerakond
462Julia Trofimova42Eesti Keskerakond
463Margit Adorf42Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
464Margus Mäeots42Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
465Aadu Jõgiaas41Eesti Keskerakond
466Eduard Korotin41Eesti Keskerakond
467Fideelia-Signe Roots41Erakond Eestimaa Rohelised
468Juri Volkov41Eesti Keskerakond
469Jüri Hammer41Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
470Krista Käär41Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
471Krista Lapina41Sotsiaaldemokraatlik Erakond
472Liidia Hõbesalu41Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
473Mihhail Hasardži41Eesti Keskerakond
474Sergei Orehhov41Eesti Keskerakond
475Svetlana Moskvina41Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
476Irena Valge40Eesti Keskerakond
477Arvo Uukkivi39Sotsiaaldemokraatlik Erakond
478Arvo Veskimets39Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
479Martin Tuulik39Eesti Reformierakond
480Teresa Kipper39Eesti Keskerakond
481Arvo Allev38Eesti Keskerakond
482Henrik Aavik38Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
483Marju Poolsaar38Eesti Keskerakond
484Olga Nigrovskaja38Eesti Keskerakond
485Ulvi Tamjärv38Eesti Reformierakond
486Valeria Šteinert38Eesti Keskerakond
487Dmitri Kapelin37Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
488Hendrik Tiido37Üksikkandidaadid
489Karine Siiak37Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
490Kristen Kanarik37Sotsiaaldemokraatlik Erakond
491Kristo Enn Vaga37Eesti Reformierakond
492Marina Blitsõna37Eesti Keskerakond
493Naum Muhhin37Eesti Keskerakond
494Artjom Demidov36Valimisliit Metroolinn
495Eero Uustalu36Erakond Eestimaa Rohelised
496Kaja Villem36Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
497Martten Kaldvee36Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
498Natalja Golimbijevskaja36Eesti Keskerakond
499Tõnu Kivimaker36Eesti Keskerakond
500Veiko Lukmann36Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
501Annely Kallo35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
502Ester Barkala35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
503Gaida Mägi35Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
504Jaan Tross35Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
505Jarno Kalind35Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
506Joosep Vimm35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
507Kaie Josing35Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
508Kairi Aljas35Eesti Reformierakond
509Merilen Mentaal35Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
510Rein Müllerson35Eesti Keskerakond
511Sandra Kamilova35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
512Tarmo Treimann35Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
513Karl Lembit Laane34Sotsiaaldemokraatlik Erakond
514Natalja Sahharova34Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
515Rainer Nurme34Eesti Keskerakond
516Sergei Maasin34Eesti Keskerakond
517Svea Talving34Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
518Vootele Vaher34Üksikkandidaadid
519Daniel James Coll33Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
520Deniss Jermakov33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
521Erko Kiisel33Erakond Eestimaa Rohelised
522Irina Jermakova33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
523Jaak Haud33Eesti Keskerakond
524Julia Juurik33Eesti Keskerakond
525Lea Nõuakas33Eesti Keskerakond
526Margit Hiiet33Sotsiaaldemokraatlik Erakond
527Maria Borovik33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
528Peeter Tedre33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
529Riina Muljar33Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
530Daisy Järva32Eesti Keskerakond
531Gültšara Karajeva32Sotsiaaldemokraatlik Erakond
532Inga Šorikova32Eesti Keskerakond
533Jelena Rattik32Eesti Keskerakond
534Kadri Kopli32Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
535Kadri Siller32Erakond Eestimaa Rohelised
536Mihhail Kardaš32Eesti Keskerakond
537Piret Smagar32Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
538Timur Saripov32Eesti Keskerakond
539Agu Kivimägi31Erakond Eestimaa Rohelised
540Ave Irval31Eesti Reformierakond
541Illimar Leppik Von Wirén31Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
542Kalle Jõks31Eesti Keskerakond
543Karine Oganesjan31Eesti Keskerakond
544Marju Bormeister-Kagovere31Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
545Nikolai Mizerov31Eesti Keskerakond
546Pavel Boitsov31Eesti Keskerakond
547Sergei Bogovski31Eesti Keskerakond
548Sergei Zahharov31Eesti Keskerakond
549Vadim Antsupov31Eesti Keskerakond
550Valeria Palm31Eesti Keskerakond
551Vladimir Razumovski31Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
552Aare Laanemäe30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
553Alisa Blintsova30Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
554Andrei Sorokin30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
555Dmitri Birjukov30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
556Kaja Jakobson30Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
557Karl Pärjamäe30Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
558Kaspar Karik30Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
559Kenno Remmel30Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
560Ott Heidmets30Sotsiaaldemokraatlik Erakond
561Reiko Külaots30Eesti Reformierakond
562Silver Liiv30Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
563Tarmo Kaldma30Valimisliit MEIE Tallinn
564Tiina Jokinen30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
565Toomas Sepp30Eesti Keskerakond
566Vjatšeslav Botškarjov30Eesti Keskerakond
567Ain Böckler29Sotsiaaldemokraatlik Erakond
568Aleksander Pototski29Erakond Eestimaa Rohelised
569Janek Jõgisaar29Erakond Eestimaa Rohelised
570Karl Taklaja29Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
571Liana Nõgene29Eesti Reformierakond
572Martin Sarv29Erakond Eestimaa Rohelised
573Matti Reimann29Erakond Eestimaa Rohelised
574Polina Morozova29Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
575Riho Nüüd29Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
576Ronald Ross29Eesti Keskerakond
577Ago Talalaev28Eesti Reformierakond
578Alar Voitka28Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
579Aljona Suhhomlinova28Eesti Keskerakond
580Andrei Gritskov28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
581Arvo Anderson28Eesti Reformierakond
582Daniel Libman28Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
583Elerin Velling28Erakond Eestimaa Rohelised
584Hanon Barabaner28Eesti Keskerakond
585Heli Piisang28Erakond Eestimaa Rohelised
586Jelena Bogdanova28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
587Jelena Varik28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
588Kaie Vähesoo28Sotsiaaldemokraatlik Erakond
589Madis Sinimets28Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
590Marianna Otsa28Eesti Keskerakond
591Mats Õun28Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
592Oleg Tesla28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
593Rainar Enden28Eesti Reformierakond
594Tõnis Paalme28Erakond Eestimaa Rohelised
595Vahur Keldrima28Eesti Keskerakond
596Vira Konõk28Eesti Reformierakond
597Üllar Soo28Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
598Ave Bremse27Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
599Christina Lään27Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
600Deniss Kokorin27Sotsiaaldemokraatlik Erakond
601Dmitri Demtšenko27Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
602Eha Villems27Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
603Ionel Lehari27Erakond Eestimaa Rohelised
604Jürgen Ojangu27Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
605Kaido Vetevoog27Erakond Eestimaa Rohelised
606Katrin Laur27Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
607Larissa Ljaugodene27Eesti Keskerakond
608Maria Murakas27Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
609Reigo Väli27Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
610Stanislav Lomunov27Eesti Keskerakond
611Toomas Loo27Eesti Keskerakond
612Tõnis Laanemaa27Eesti Reformierakond
613Tõnu Pihelgas27Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
614Allan Hantsom26Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
615Andrei Aleksandrov26Eesti Keskerakond
616Anne-Ly Viikholm26Eesti Keskerakond
617Denis Aksjonov26Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
618François Frédéric Marie Byvoet26Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
619Jekaterina Markus26Valimisliit Metroolinn
620Jelena Matojan26Eesti Keskerakond
621Karin Heinsaar26Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
622Külli Remsu26Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
623Leena Saag26Eesti Keskerakond
624Natalja Šilova26Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
625Ragnar Pikkel26Eesti Reformierakond
626Rait Kaspar Purje26Eesti Reformierakond
627Sandra Müür26Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
628Tiia Tiik26Sotsiaaldemokraatlik Erakond
629Anita Anderman25Eesti Keskerakond
630Eduard Šarõgin25Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
631Ilmar Kaiv25Eesti Keskerakond
632Ingrid Täll25Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
633Kadri Viires25Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
634Kairi Jakobson25Eesti Keskerakond
635Lehte Jõemaa25Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
636Maigi Käige25Erakond Eestimaa Rohelised
637Marju Karin25Sotsiaaldemokraatlik Erakond
638Mona-Liisa Lille25Erakond Eestimaa Rohelised
639Olev Kool25Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
640Raik Saart25Eesti Keskerakond
641Ulvi Moosel25Sotsiaaldemokraatlik Erakond
642Viktoria Dmitrieva25Eesti Keskerakond
643Vladimir Maslov25Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
644Ülle Kasepalu25Eesti Keskerakond
645Ülle Murmann25Eesti Reformierakond
646Darja Vorontsova24Erakond Eestimaa Rohelised
647Epp Pruuns24Eesti Keskerakond
648Grete Šillis24Eesti Keskerakond
649Gunnar Torop24Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
650Heidi Saar24Sotsiaaldemokraatlik Erakond
651Jaana Lukovnikova24Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
652Jane Snaith24Valimisliit MEIE Tallinn
653Jüri Erm24Eesti Keskerakond
654Katrin Mesilane24Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
655Leonardo Meigas24Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
656Marika Mägi24Erakond Eestimaa Rohelised
657Nikita Akhmatov24Eesti Keskerakond
658Reet Trei24Eesti Keskerakond
659Riina Kitt24Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
660Sergei Nikonov24Eesti Keskerakond
661Viktoria Nikolajeva24Eesti Keskerakond
662Vlad Ükssarv24Erakond Eestimaa Rohelised
663Vladimir Šarõi24Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
664Andrei Võssoven23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
665Annika Soots23Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
666Elle Lees23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
667Genri Tron23Eesti Keskerakond
668Grete-Edith Einaste23Erakond Eestimaa Rohelised
669Heli Susi23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
670Indrek Allikas23Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
671Jaanika Valdna23Eesti Reformierakond
672Karl Sander Kase23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
673Kõu Lipp23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
674Laur Kiik23Sotsiaaldemokraatlik Erakond
675Lembit Kass23Eesti Reformierakond
676Maaris Laine23Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
677Markus Robam23Erakond Eestimaa Rohelised
678Neeme Lall23Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
679Olev Piir23Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
680Olga Andla23Sotsiaaldemokraatlik Erakond
681Peeter Kivistik23Eesti Reformierakond
682Raivo Olmet23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
683Rein Leemet23Eesti Keskerakond
684Sirje Rebane23Sotsiaaldemokraatlik Erakond
685Tiit Trofimov23Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
686Tiiu Varik23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
687Viktor Školnikov23Eesti Keskerakond
688Aare Nurm22Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
689Aleksei Tširkov22Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
690Jaanus Tutt22Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
691Jevgeni Vaisbein22Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
692Joel Friedrich Steinfeldt22Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
693Karl Tooming22Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
694Lagle Mäll22Sotsiaaldemokraatlik Erakond
695Ljubov Saarmu22Eesti Keskerakond
696Maren Urb22Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
697Martin Tähela22Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
698Nele Valgepea22Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
699Oleg Žemtšugov22Eesti Keskerakond
700Olga Ponomarjova22Eesti Keskerakond
701Piret Dahl22Sotsiaaldemokraatlik Erakond
702Sten Uustalu22Erakond Eestimaa Rohelised
703Svetlana Adamson22Sotsiaaldemokraatlik Erakond
704Tiina Jaska22Eesti Keskerakond
705Vladimir Radovski22Eesti Keskerakond
706Ülo Kotkas22Eesti Keskerakond
707Andrei Pozdnjakov21Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
708Arvo Kruusma21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
709Daisy Lomp21Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
710Eleonora Loginova21Erakond Eestimaa Rohelised
711Ervin Truu21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
712Heiki Veidebaum21Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
713Helbe Ruben21Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
714Imbi Masing21Sotsiaaldemokraatlik Erakond
715Indrek Kivisalu21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
716Julia Sommer21Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
717Kai Kikas21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
718Kaire Maalma21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
719Kristel Amjärv21Eesti Keskerakond
720Laine Kamenskaja21Eesti Keskerakond
721Liina Kaev21Eesti Keskerakond
722Maksim Nikolajev21Sotsiaaldemokraatlik Erakond
723Natalja Vegžanovskaja21Eesti Keskerakond
724Olga Gorjanskaja21Eesti Keskerakond
725Peep Tammemäe21Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
726Rasmus Lahtvee21Erakond Eestimaa Rohelised
727Sirle Rosenfeldt21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
728Voldemar Juur21Eesti Keskerakond
729Zoja Mellov21Erakond Eestimaa Rohelised
730Andrei Sosnin20Valimisliit Metroolinn
731Anneli Kommer20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
732Benno Org20Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
733Deniss Mhajan20Eesti Keskerakond
734Enn-Toivo Annuk20Eesti Keskerakond
735Henn Leetna20Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
736Ingrid Tuksam20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
737Jüri Jõgeva20Eesti Keskerakond
738Marek Leemets20Eesti Keskerakond
739Marko Tiidelepp20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
740Meelis Krautmann20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
741Raul Kruusa20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
742Svetlana Melehhova-Maasin20Eesti Keskerakond
743Tarmo Rosenberg20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
744Valeri Petrov20Eesti Keskerakond
745Velda Buldas20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
746Viido Polikarpus20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
747Virgo Press20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
748Vladimir Drozdov20Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
749Ülo Siibak20Eesti Reformierakond
750Alar Sepp19Sotsiaaldemokraatlik Erakond
751Anton Blintsov19Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
752Ave Nurmbek19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
753Eero Stein19Eesti Keskerakond
754Eino Väärtnõu19Eesti Keskerakond
755Erich Udras19Eesti Keskerakond
756Ilmar Põllumägi19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
757Jelena Rootamm-Valter19Sotsiaaldemokraatlik Erakond
758Jevgeni Soots19Üksikkandidaadid
759Jevgeni Tamme19Eesti Keskerakond
760Kalev Gross19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
761Katrin Kaasik19Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
762Larissa Semjonova19Eesti Keskerakond
763Luule Pehter19Eesti Keskerakond
764Maie Terik19Eesti Keskerakond
765Margit Leerimaa19Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
766Marike Laht19Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
767Markko Mäll19Erakond Eestimaa Rohelised
768Mati Roosnurm19Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
769Mauri Randma19Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
770Nadežda Leitšenok19Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
771Natalja Waren19Eesti Keskerakond
772Reno Hainla19Eesti Keskerakond
773Sergei Novikov19Eesti Keskerakond
774Toivo Kasemets19Eesti Keskerakond
775Vladimir Batanov19Eesti Keskerakond
776Aleksei Sokolov18Eesti Keskerakond
777Alissa Ait18Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
778Andrei Pekarski18Eesti Keskerakond
779Andres Selg18Eesti Reformierakond
780Erkki-Alo Kirde18Eesti Keskerakond
781Eve Viidalepp18Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
782Galina Timonina18Eesti Keskerakond
783Igor Pissarev18Eesti Keskerakond
784Ilja Monakov18Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
785Jaak Tuksam18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
786Jaak Vihmand18Eesti Keskerakond
787Janno Grünmann18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
788Jelisei Lokotar18Eesti Keskerakond
789Kalev Kallemets18Eesti Reformierakond
790Koit Saarevet18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
791Lauri Berg18Eesti Keskerakond
792Maxim Zuev18Eesti Keskerakond
793Olga Ljubaskina18Eesti Keskerakond
794Olga Markova18Eesti Keskerakond
795Robert Vill18Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
796Siim Idla18Erakond Eestimaa Rohelised
797Siim Kabel18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
798Taivo Aasorg18Erakond Eestimaa Rohelised
799Tõnis Liinat18Eesti Keskerakond
800Urmas Varm18Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
801Urmi Bernadt18Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
802Ago Puusepp17Sotsiaaldemokraatlik Erakond
803Aleksei Kotov17Eesti Keskerakond
804Aleksei Mazalov17Eesti Keskerakond
805Gülnara Vals17Eesti Keskerakond
806Ivi Ubei-Kon17Eesti Reformierakond
807Jekaterina Fedkina17Eesti Keskerakond
808Kirill Vigul17Eesti Keskerakond
809Kristiin Kõosalu17Erakond Eestimaa Rohelised
810Larissa Škurat17Eesti Keskerakond
811Lasse Mark17Eesti Reformierakond
812Lennart Mängli17Sotsiaaldemokraatlik Erakond
813Maretta Vainumäe17Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
814Maria Jefimova17Eesti Keskerakond
815Martin Plaser17Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
816Merili Käsper17Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
817Nikolai Jakobišvili17Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
818Peeter Muska17Eesti Keskerakond
819Robert Pabson17Erakond Eestimaa Rohelised
820Roland Anton Rand17Eesti Keskerakond
821Sergei Sergejev17Eesti Keskerakond
822Tõnis Saadre17Sotsiaaldemokraatlik Erakond
823Vadim Lebedev17Eesti Reformierakond
824Veiko Krass17Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
825Ülle Palmas17Eesti Reformierakond
826Aivar Kivisiv16Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
827Andres Harjo16Eesti Keskerakond
828Anne Artus16Erakond Eestimaa Rohelised
829Beatrice Fenice16Valimisliit MEIE Tallinn
830Dina Vertsinskaja16Eesti Keskerakond
831Eve-Viktoria Lasberg16Eesti Keskerakond
832Heleni Praks16Eesti Keskerakond
833Illimar Pilt16Erakond Eestimaa Rohelised
834Jaan Raikma16Eesti Reformierakond
835Jana Šimáčková16Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
836Janno Uus16Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
837Katrin Lille16Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
838Kersti Otteson16Eesti Keskerakond
839Kristiina Kull16Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
840Ljubov Borzov16Eesti Keskerakond
841Meelis Adamson16Valimisliit MEIE Tallinn
842Milena Pogodajeva16Eesti Keskerakond
843Svetlana Baltina16Eesti Keskerakond
844Tatjana Tšervova16Eesti Keskerakond
845Tiina Espenberg16Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
846Tiit Põder16Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
847Vladimir Simagin16Sotsiaaldemokraatlik Erakond
848Ago Press15Valimisliit Metroolinn
849Allan Talu15Erakond Eestimaa Rohelised
850Anne Hansberg15Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
851Anton Gurtovoi15Eesti Keskerakond
852Arvo Junti15Eesti Keskerakond
853Dauri Paškovski15Eesti Reformierakond
854Dmytro Gaievoi15Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
855Evhen Tsybulenko15Valimisliit Metroolinn
856Heinar Jahu15Eesti Keskerakond
857Henrik Murel15Eesti Keskerakond
858Hille Marandi15Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
859Inga Pillet15Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
860Iris Uuk15Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
861Jaan Audru15Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
862Jaan Kundla15Eesti Keskerakond
863Kalle-Kaupo Murakas15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
864Laimons Raudsepp15Eesti Keskerakond
865Lauri Lembinen15Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
866Mari Speek15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
867Olga Vaarmann15Eesti Reformierakond
868Ragne Rikkonen-Tähnas15Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
869Tim Heinpõld15Erakond Eestimaa Rohelised
870Toomas Siska15Eesti Keskerakond
871Valdo Tõnissoo15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
872Vladimir Zahharov15Eesti Keskerakond
873Aare Metsjärv14Eesti Keskerakond
874Adelja Põld14Eesti Keskerakond
875Aleksandr Apolinsky14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
876Aleksandr Tsingisser14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
877Aleksandra Gudim14Erakond Eestimaa Rohelised
878Aliis Sarapik14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
879Aljona Lahk-Borodina14Eesti Keskerakond
880Andrei Vorobjov14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
881Edward Ekker14Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
882Erkki Paabut14Eesti Keskerakond
883Inga Maimik14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
884Julia Rusakova14Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
885Kalle Laane14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
886Kristina Simonova14Eesti Reformierakond
887Lea Raus14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
888Margus Ärm14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
889Marika Istahl14Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
890Milla Kurvits14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
891Natalja Tšudinova14Eesti Reformierakond
892Oliver Paadik14Erakond Eestimaa Rohelised
893Raimo Aas14Eesti Keskerakond
894Svetlana Zaugarova14Eesti Keskerakond
895Tiia Põldmets14Eesti Keskerakond
896Toomas Leius14Eesti Keskerakond
897Valle Feldmann14Eesti Keskerakond
898Viktor Ljubarets14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
899Aare-Ain Rannit13Eesti Keskerakond
900Aleksandr Judin13Eesti Keskerakond
901Andrei Bassov13Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
902Andres Lillemäe13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
903Andres Look13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
904Anne Luiska13Eesti Keskerakond
905Anu Hallik-Jürgenstein13Eesti Keskerakond
906Dmitri Katušin13Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
907Dmitri Lobanov13Eesti Keskerakond
908Elisabet Šorina13Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
909Ene Tomson13Eesti Keskerakond
910Erik Sher13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
911Ilmar Ibragimov13Üksikkandidaadid
912Indrek Ahlberg13Eesti Keskerakond
913Jüri-Joonas Kerem13Erakond Eestimaa Rohelised
914Kaido Laurits13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
915Katrin Lugina13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
916Kristjan Kaldmäe13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
917Madis Ilustrumm13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
918Madis Verro13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
919Maria Minlibajeva13Eesti Keskerakond
920Marika Vanaküla13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
921Marju Toom13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
922Martin Laidla13Erakond Eestimaa Rohelised
923Mati Andreas13Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
924Merike Lahe13Eesti Keskerakond
925Piret Käige13Erakond Eestimaa Rohelised
926Rein Tölp13Eesti Keskerakond
927Simo Mark13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
928Sven Reidla13Eesti Reformierakond
929Taavi Hallikma13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
930Toomas Purres13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
931Tõnu Kuusik13Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
932Urmo Treisalt13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
933Viktoria Jürgental13Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
934Ööle Rannu13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
935Airi Hark12Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
936Alisa Jakobi12Erakond Eestimaa Rohelised
937Andres Paal12Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
938Ats Meresmaa12Erakond Eestimaa Rohelised
939Birgit Tuga12Valimisliit MEIE Tallinn
940Elo Tambur12Sotsiaaldemokraatlik Erakond
941Enn Asandi12Eesti Keskerakond
942Galina Litter12Eesti Keskerakond
943Gordei Korjak12Eesti Keskerakond
944Iivi Kann12Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
945Indrek Paide12Erakond Eestimaa Rohelised
946Inna Hmelnitskaja12Eesti Keskerakond
947Julia Saun12Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
948Kristjan Tamm12Erakond Eestimaa Rohelised
949Laine Susi12Erakond Eestimaa Rohelised
950Lily Kurm12Eesti Keskerakond
951Ljudmilla Lifagina12Eesti Keskerakond
952Oliver Vilba12Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
953Peeter Mõistlik12Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
954Tiit Kivikas12Eesti Keskerakond
955Vladimir Buhhanevitš12Eesti Keskerakond
956Airi Vipulkumar Kansar11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
957Aleksandr Ganetski11Eesti Keskerakond
958Aleksei Kraizmer11Eesti Keskerakond
959Ants Egel11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
960Anžela Chesnikova11Eesti Keskerakond
961Edvin Nugis11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
962Erik Saaliste11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
963Hugo Hiibus11Eesti Keskerakond
964Jelena Teder11Eesti Keskerakond
965Juri Andevei11Eesti Keskerakond
966Jüri Verbitski11Eesti Keskerakond
967Kaspar Kaugija11Eesti Keskerakond
968Katrina Klaas11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
969Kärt Kuks11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
970Lauri Randma11Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
971Lea Ellert11Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
972Ludmilla Plotnikova11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
973Maire Sarap11Eesti Keskerakond
974Maris Meriste11Valimisliit Metroolinn
975Mihhail Nikitin11Eesti Keskerakond
976Olesja Tandorf11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
977Olga Smirnova11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
978Paul Tammert11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
979Peeter Tani11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
980Piret Ellermann-Lill11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
981Pjotr Jefimkin11Eesti Keskerakond
982Rainer Ilves11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
983Rami Morel11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
984Raul Kukk11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
985Sergei Rjabõškin11Eesti Keskerakond
986Silver Lootus11Eesti Keskerakond
987Tiina Masing11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
988Tiit Targama11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
989Toivo Ehrenpreis11Eesti Reformierakond
990Tõnis Bramanis11Eesti Keskerakond
991Aavo Aunroos10Eesti Keskerakond
992Aire Kalaus10Sotsiaaldemokraatlik Erakond
993Aksel Weiler10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
994Aljonka Borissova10Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
995Andres Kraas10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
996Anna Žinkovskaja10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
997Antonina Kisseljova10Eesti Keskerakond
998Arina Han10Eesti Keskerakond
999Ave Kalmus10Eesti Keskerakond
1000Daniel-Albert Naurits10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1001Daniil Gatõžski10Eesti Keskerakond
1002Ene Mikson10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1003Faina Lepik10Eesti Keskerakond
1004Halja Paemurd10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1005Hillar Viks10Valimisliit MEIE Tallinn
1006Ilja Kosterov10Eesti Keskerakond
1007Indrek Neider10Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1008Jaak Hohensee10Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1009Jana Levitina10Erakond Eestimaa Rohelised
1010Janet Väärtnõu10Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1011Jekaterina Maizik10Eesti Keskerakond
1012Jelena Udalova10Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1013Juhana Eirikki Kari10Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
1014Julia Dikanjova10Valimisliit Metroolinn
1015Jüri Hark10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1016Kadi Pilme10Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1017Kaili Tamm10Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1018Kalle Köömnemägi10Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1019Kristjan Ühtid10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1020Larissa Karpova10Eesti Reformierakond
1021Ljudmilla Rekun10Erakond Eestimaa Rohelised
1022Ly Raukas10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1023Madis Laur10Erakond Eestimaa Rohelised
1024Madis Põldsaar10Erakond Eestimaa Rohelised
1025Marina Puškar10Erakond Eestimaa Rohelised
1026Mark Jurkin10Eesti Keskerakond
1027Monika Põlluveer10Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1028Ott Nebel10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1029Pavel Borunov10Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1030Raul Juhkam10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1031Roman Sahhatov10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1032Sergei Mihhailov10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1033Stanislav Tituško10Valimisliit Metroolinn
1034Valentina Kunda10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1035Viivika Leitrop10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1036Vsevolod Sadovnikov10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1037Älis Loosaar10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1038Age Tamm9Eesti Keskerakond
1039Aimar Karu9Eesti Keskerakond
1040Aleksandr Savitski9Eesti Keskerakond
1041Andrus Kull9Eesti Keskerakond
1042Arvi Käärd9Eesti Keskerakond
1043Elsa Metsar9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1044Helmut Koidla9Eesti Keskerakond
1045Igor Sedašev9Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1046Indrek Zlobin9Erakond Eestimaa Rohelised
1047Jaak Talvik9Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1048Jaan Mets9Eesti Keskerakond
1049Jekaterina Kurtšikova9Eesti Keskerakond
1050Jekaterina Miloserdova9Valimisliit Metroolinn
1051Jelena Grigorjeva9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1052Kuno Järv9Eesti Reformierakond
1053Liisi Külvand9Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1054Maarja Käsk9Erakond Eestimaa Rohelised
1055Madli Tilk9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1056Marina Romanova9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1057Marko Järvsoo9Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1058Natalja Lakatoš9Eesti Reformierakond
1059Oleg Nazmutdinov9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1060Reelika Rikkand9Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1061Rein Tuisk9Eesti Keskerakond
1062Rustam Kalinin9Eesti Keskerakond
1063Ruth Ojatalu9Eesti Keskerakond
1064Sergei Fišer9Eesti Keskerakond
1065Sirje Leetmaa9Eesti Keskerakond
1066Sulev Mets9Eesti Keskerakond
1067Svyatoslav Mayer9Eesti Keskerakond
1068Taivo Põrk9Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1069Urmas Loik9Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1070Vaike Sarnet9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1071Valentin Malinin9Eesti Keskerakond
1072Veronika Hrapko9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1073Viktor Mazur9Eesti Keskerakond
1074Aleksander Russakov8Eesti Keskerakond
1075Anastassia Vuks8Eesti Keskerakond
1076Andrei Jepišev8Eesti Keskerakond
1077Andres Piperal8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1078Anna Metsger8Eesti Keskerakond
1079Annika Ojango8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1080Ants Tõnstein8Eesti Keskerakond
1081Anu Konks8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1082Avo Põldver8Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1083Cwendolyn Caryna Lauri8Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1084Dmitri Tihhomirov8Eesti Keskerakond
1085Edgar Sõber8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1086Edmund Eismel8Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1087Eduardo Ferreira Fontes Mercer8Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
1088Enn Mölderkivi8Eesti Keskerakond
1089Evald Langebraun8Erakond Eestimaa Rohelised
1090Evelin Maripuu8Erakond Eestimaa Rohelised
1091Galina Kruusmägi8Eesti Reformierakond
1092Gert Häusler8Erakond Eestimaa Rohelised
1093Hille Ilves8Eesti Keskerakond
1094Iivika Elva8Eesti Keskerakond
1095Ingrid-Maret Junisov8Eesti Keskerakond
1096Ivar Raadik8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1097Jaan Saar8Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1098Kristina Babaeva8Eesti Keskerakond
1099Lance Gareth Edward Boxall8Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
1100Ljubov Morgunova8Eesti Keskerakond
1101Ljudmilla Paalmäe8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1102Luule Press8Eesti Keskerakond
1103Madis Tross8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1104Marika Roomere8Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1105Martin Tõrva8Eesti Keskerakond
1106Natalja Brinkevitš8Eesti Keskerakond
1107Rauno Taluste8Erakond Eestimaa Rohelised
1108Rein Meresaar8Eesti Keskerakond
1109Rostislav Lakutsevitš8Eesti Keskerakond
1110Ruth Peil8Eesti Keskerakond
1111Sander Johannes Loigom8Erakond Eestimaa Rohelised
1112Siim Loide8Eesti Keskerakond
1113Taavi Pärtel8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1114Taavo Savik8Eesti Keskerakond
1115Valentina Lumet8Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1116Verner Puhm8Erakond Eestimaa Rohelised
1117Vladimir Krutšinin8Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1118Aarne Lätte7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1119Aino Allik7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1120Aivar Kokk7Valimisliit MEIE Tallinn
1121Allan Palmkroon7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1122Andres Uustalu7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1123Ave Sarõtšev7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1124Ellen Jundas7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1125Enn Lääne7Eesti Keskerakond
1126Indrek Sven Grabbi7Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
1127Irma Kivilo7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1128Ivan Luiska7Eesti Keskerakond
1129Ivar Juhkam7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1130Jaanus-Karl Ruiso7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1131Janne Kaju7Erakond Eestimaa Rohelised
1132Jegor Sevastjanov7Valimisliit Metroolinn
1133Jekaterina Rikkas7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1134Kalev Maido7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1135Kalju Mätik7Valimisliit MEIE Tallinn
1136Katrin Heele Anderson7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1137Kevin Kirs7Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1138Kristen Viikmäe7Eesti Keskerakond
1139Liliana Kummel7Eesti Keskerakond
1140Maire Kurmet7Eesti Keskerakond
1141Marat Aljautdinov7Eesti Keskerakond
1142Marjana Lend7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1143Nadežda Andrejeva7Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1144Oksana Kotkas7Eesti Keskerakond
1145Oleg Matvejev7Eesti Keskerakond
1146Olga Timofejeva7Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1147Pavel Krõlatov7Erakond Eestimaa Rohelised
1148Rada Gruzdeva7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1149Radda Šustrov7Eesti Keskerakond
1150Roland Uuesoo7Erakond Eestimaa Rohelised
1151Tiiu Hazak7Eesti Keskerakond
1152Toomas Torb7Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1153Vadim Šaptšenko7Valimisliit MEIE Tallinn
1154Vahur Kaldas7Eesti Keskerakond
1155Valeri Konovalov7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1156Aino Sepp6Eesti Keskerakond
1157Aivar Timmermann6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1158Alevtina Logvina6Eesti Keskerakond
1159Alex Anderman6Eesti Keskerakond
1160Alo Leilop6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1161Andres Juhan Bernadt6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1162Andres Lints6Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1163Arne Sakkeus6Eesti Keskerakond
1164Arvo Parve6Eesti Keskerakond
1165Deniss Birjuk6Eesti Keskerakond
1166Dmitri Teras6Erakond Eestimaa Rohelised
1167Eduard Baglajev6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1168Ekaterina Tamiyar-Aniskevich6Eesti Keskerakond
1169Erik Hantsom6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1170Heili Vaus-Tamm6Eesti Keskerakond
1171Helar Tulp6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1172Helju Kröönström6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1173Igor Bernardov6Eesti Keskerakond
1174Igor Vagin6Eesti Keskerakond
1175Igor Šambalov6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1176Ild Ratas6Valimisliit MEIE Tallinn
1177Ilona Melekhova6Eesti Keskerakond
1178Ivan Anikejev6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1179Jaan Serov6Valimisliit Metroolinn
1180Janika Tõnn6Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1181Jelena Eestalu6Eesti Keskerakond
1182Kaido Kull6Eesti Keskerakond
1183Laidi Rajala6Eesti Keskerakond
1184Lea Nurmis6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1185Liidia Praks6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1186Loore Anton6Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1187Madis Järvekülg6Eesti Keskerakond
1188Maria Raiskaja6Eesti Keskerakond
1189Marko Soon6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1190Merike Roosileht6Eesti Keskerakond
1191Niina Russakova6Eesti Keskerakond
1192Norbert Kaareste6Eesti Keskerakond
1193Peep Rausma6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1194Priit Braun6Valimisliit MEIE Tallinn
1195Rando Meerits6Valimisliit MEIE Tallinn
1196Renee Kirss6Erakond Eestimaa Rohelised
1197Riina Varjola6Valimisliit MEIE Tallinn
1198Roman Štšurikov6Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1199Sanna Autio6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1200Sergei Svjatušenko6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1201Silja Kärbis6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1202Slavik Janson6Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1203Taavi Lvov6Erakond Eestimaa Rohelised
1204Taimi Tober6Eesti Keskerakond
1205Tarmo Pitkve6Eesti Keskerakond
1206Toomas Paeoja6Valimisliit MEIE Tallinn
1207Valeriya Mashkey6Valimisliit Metroolinn
1208Veronika Grubova6Eesti Keskerakond
1209Vladislav Mašinski6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1210Vladlen Ovsjannikov6Eesti Keskerakond
1211Vladlen Žitin6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1212Aime Kaasik5Eesti Keskerakond
1213Aleksandr Gornakov5Eesti Keskerakond
1214Aleksei Tuvi5Valimisliit MEIE Tallinn
1215Anastassia Rohtla5Eesti Keskerakond
1216Andrei Orav5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1217Annes Silas5Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1218Argo Malla5Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1219Arvi Tapver5Erakond Eestimaa Rohelised
1220Arvo Käärd5Eesti Keskerakond
1221Ats Äkke5Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1222Denis Vesnuhhov5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1223Dmytro Bondarets5Eesti Keskerakond
1224Elle Denisova5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1225Endel Kaljusmaa5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1226Enn Ellandi5Valimisliit MEIE Tallinn
1227Heli Käspri5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1228Helve Aader5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1229Igor Zinovjev5Eesti Keskerakond
1230Jaanus Paasoja5Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1231Janek Viirlo5Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1232Jüri Kriis5Eesti Keskerakond
1233Kaur-Toomas Raag5Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1234Krista Toim5Eesti Keskerakond
1235Kristel Klimov5Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1236Liina Kusma5Eesti Keskerakond
1237Liis Tappo-Treial5Eesti Keskerakond
1238Ljudmilla Fits5Eesti Keskerakond
1239Marjam Nesterova5Eesti Keskerakond
1240Merike Kiis5Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1241Märt Pentson5Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1242Natalja Šaluhhina5Eesti Keskerakond
1243Olga Palm5Eesti Keskerakond
1244Peeter Pihlamägi5Eesti Keskerakond
1245Priit Willbach5Eesti Keskerakond
1246Rafael Kamašin5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1247Reet Ehaver5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1248Rein Ader5Eesti Keskerakond
1249Rein Mark5Eesti Keskerakond
1250Riina Eigi5Valimisliit MEIE Tallinn
1251Roman Timofejev5Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1252Sergei Furštatov5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1253Svetlana Ofitserova5Eesti Keskerakond
1254Tiit Tammvee5Eesti Keskerakond
1255Timur Bogdanov5Valimisliit Metroolinn
1256Urmas Alter5Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1257Alar Tinnus4Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1258Aleksander Levin4Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1259Aliisi Lokotar4Eesti Keskerakond
1260Alo Helekivi4Valimisliit MEIE Tallinn
1261Anastassia Jurevitš4Eesti Keskerakond
1262Danil Ivanskoi4Valimisliit Metroolinn
1263Eero Rang4Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1264Eha Lõhmus4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1265Elizaveta Petrova4Eesti Keskerakond
1266Ester Anniko4Eesti Keskerakond
1267Helbe Preimann4Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1268Hindrek Tammiste4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1269Indrek Ambus4Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1270Indrek Sülla4Erakond Eestimaa Rohelised
1271Irina Žvanko4Eesti Keskerakond
1272Janek Pekkonen4Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1273Jevgeni Garmaš4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1274Katriin Munirov4Eesti Keskerakond
1275Lauri Põllula4Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1276Lea Ots4Eesti Keskerakond
1277Leelo Nairismägi4Eesti Keskerakond
1278Leonilla Zaverjuhha4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1279Marek Lill4Eesti Keskerakond
1280Mariann Aroson4Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1281Mart Raenurm4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1282Meelis Kurgpõld4Eesti Keskerakond
1283Mirell Merirand4Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1284Moonika Lahesalu4Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1285Peeter Alla4Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1286Peeter Allas4Eesti Keskerakond
1287Peeter Solman4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1288Schwenn Seene4Eesti Keskerakond
1289Sten Kuris4Erakond Eestimaa Rohelised
1290Taivo Rist4Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1291Tõnu Rüüsak4Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
1292Ulvi Koop4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1293Vadim Ljagatšov4Eesti Keskerakond
1294Veiko Kuresson4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1295Vladimir Gantsovski4Eesti Reformierakond
1296Ülle Aliorg4Eesti Keskerakond
1297Ülo Räkk4Eesti Keskerakond
1298Aleksandr Meigas3Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1299Anastassia Nikolajeva3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1300Anna Jesõp3Eesti Keskerakond
1301Anri Frolian Moisto3Valimisliit MEIE Tallinn
1302Anti Lipp3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1303Anton Siht3Eesti Keskerakond
1304Arkadi Ježov3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1305Artur Kaev3Eesti Keskerakond
1306Arvo Kuiv3Erakond Eestimaa Rohelised
1307Edgar Sepa3Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1308Ervin Kaur3Eesti Keskerakond
1309Henri Priimägi3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1310Ilmar Lilleorg3Eesti Keskerakond
1311Irina Madsen3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1312Irina Naimark3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1313Ivan Vink3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1314Jaano Loberg3Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1315Jana Narvandi3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1316Janis Ribulis3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1317Juri Afonin3Eesti Keskerakond
1318Kevin Tiido3Erakond Eestimaa Rohelised
1319Kuldar Poltimäe3Valimisliit MEIE Tallinn
1320Magomed Murtuzaliev3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1321Maive Vihtmaa3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1322Mari-Liis Jordan3Eesti Keskerakond
1323Marje-Anne Hendrikson3Eesti Keskerakond
1324Mark Hmelnitski3Eesti Keskerakond
1325Mati Kersna3Eesti Keskerakond
1326Mirja Sarap3Eesti Keskerakond
1327Natalia Drogul3Eesti Keskerakond
1328Peep Tamula3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1329Peeter Tammik3Eesti Keskerakond
1330Peeter Ulpus3Eesti Keskerakond
1331Peeter-Heldur Ester3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1332Rita Loor3Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1333Roland Nurmhein3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1334Roman Kogan3Valimisliit MEIE Tallinn
1335Sergei Müller3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1336Silvi Teder3Eesti Keskerakond
1337Tiina Laherand3Eesti Keskerakond
1338Vello Kukk3Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1339Vello Soosalu3Eesti Keskerakond
1340Alissa Pavlenko2Eesti Keskerakond
1341Alla Dmitrenko2Eesti Keskerakond
1342Almar Gluštšenko2Üksikkandidaadid
1343Artur Lurich2Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1344Artur Veeroja2Eesti Keskerakond
1345Erik Rohu2Valimisliit MEIE Tallinn
1346Heiki Treier2Valimisliit MEIE Tallinn
1347Jelena Elberg2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1348Jelizaveta Tomingas2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1349Katri Metsma2Eesti Keskerakond
1350Kirill Makarkin2Eesti Keskerakond
1351Kärol Emilie Kõu2Eesti Keskerakond
1352Lea Matikainen2Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1353Lele Cafaro2Eesti Keskerakond
1354Maksim Žvanko2Eesti Keskerakond
1355Marko Ivask2Eesti Keskerakond
1356Mihhail Pekarski2Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1357Milvi Orunuk2Eesti Keskerakond
1358Nadežda Gunin2Eesti Keskerakond
1359Raivo Aru2Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1360Ralf Kaup2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1361Rene Naptal2Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1362Rivo Kütt2Eesti Keskerakond
1363Ron Luvištšuk2Erakond Eestimaa Rohelised
1364Sabina Ahmedova2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1365Sigrid Karpova2Eesti Keskerakond
1366Tatjana Fliginskihh2Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1367Tiit Tamberg2Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1368Toivo Altvälja2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1369Vaikus Jõgisu2Valimisliit MEIE Tallinn
1370Valeria Rjumina2Erakond Eestimaa Rohelised
1371Valvi Hanni2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1372Voldemar Kuristik2Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1373Žanna Jevsejeva2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1374Aleksander Paia1Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1375Aleksei Vaganov1Eesti Keskerakond
1376Anna Kopnina1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1377Astarot Bogomolov1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1378Darja Zamulina1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1379Dmitri Tšumakov1Eesti Keskerakond
1380Dmitri Šegida1Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1381Elvira Tšernõševa1Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
1382Ene-Erika Purik1Eesti Keskerakond
1383Eugen Himma1Eesti Keskerakond
1384Irina Kurg1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1385Irina Mamadžanova1Eesti Keskerakond
1386Jaan Tamberg1Eesti Keskerakond
1387Juhan Anupõld1Eesti Keskerakond
1388Julia Prohhorova1Eesti Keskerakond
1389Jüri Põdermaa1Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1390Laura Adamson1Valimisliit MEIE Tallinn
1391Leino Masur1Valimisliit MEIE Tallinn
1392Luule Brinkmann1Eesti Keskerakond
1393Mari Leibenau1Eesti Keskerakond
1394Marko Kreis1Eesti Keskerakond
1395Marko Männikov1Eesti Keskerakond
1396Markus Kuris1Erakond Eestimaa Rohelised
1397Nikita Põž1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
1398Oksana Toomsalu-Marlen1Valimisliit MEIE Tallinn
1399Peeter Kripsaar1Eesti Keskerakond
1400Raigo Karotamm1Valimisliit MEIE Tallinn
1401Robert Ilmjärv1Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
1402Vitali Prisjažnõi1Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
1403Andres Talvari0Eesti Keskerakond
1404Erkki Lehtinen0Eesti Keskerakond
1405Georgi Kesküll0Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1406Hando Lees0Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1407Heidy Heinla0Eesti Keskerakond
1408Helmut Ketonen0Eesti Keskerakond
1409Irina Purro0Eesti Keskerakond
1410Iris-Ivika Kiveste0Eesti Keskerakond
1411Ljudmilla Tartlaan0Eesti Keskerakond
1412Olga Teiste0Valimisliit MEIE Tallinn
1413Rauno Leuska0Eesti Keskerakond
1414Rein Kala0Valimisliit MEIE Tallinn