EV100 peret
EV100 peret on sari, kus kohtume vabariigi sünnipäeva eel nendega, kellest meie riik koosneb. Eesti inimeste ja Eesti peredega. EV100 peret lood toovad teieni vabariigi sünnipäevani Eesti Päevaleht, LP, Maaleht, Ekspress, Delfi

EV 100 peret | Marju ja Shuichi Shiraishi viis kokku armastus toidu vastu. Mõni nädal hiljem oli mees Jaapanist Eestis kohal, kuldsõrmus taskus

 (7)

Eestlanna Marju (37) abiellus jaapanlasest koka Shuichiga (35) ja nüüd on nad loonud Tallinna kõrgel tasemel Jaapani restorani Haku.

Marju õppis Tallinna ­ülikoolis jaapani keelt ja kultuuri ja sõitis koolitööga seoses ­Jaapanisse. Siis tuli tal peale suur söögitegemisehuvi. Ta astus Tokio ­Sushi Akadeemiasse, kus õppis kolm kuud sushi-valmistamise kunsti. Ühel õhtul läks Marju sõpradega välja ja peopaika saabus ka Shuichi, kes parasjagu Fidži saarelt, kus ta kokana töötas, Jaapanisse puhkusele oli tulnud.

Jutt sobis ja Marju ja Shu (nagu Marju teda kutsuma hakkas) vahetasid kontaktid. Mõni nädal hiljem, aprillis 2015 teatas Shu rõõmsalt, et tuleb Marjule Eestisse külla. Esimesel päeval käidi Lahemaal, imetleti Vihula mõisa. Ja kui Tallinna tagasi jõuti, võttis Shu välja Jaapanist pärit kuldse ehte ja palus Marjut endale naiseks.

Marju oli nõus.

Vaata videot!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare