SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
EKRE: valitsus peab ütlema massiimmigratsioonile resoluutse ei (38) Mart Helme käis Eest Vabariigi presidendi juures  39 min
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on seisukohal, et praegu planeeritav Brüsseli poolt kontrollitav keskne immigratsioonipoliitika on Eesti rahvuslikule püsimajäämisele ohtlik.
Poliitskandaalides vaevlev Viimsi valis uue volikogu esimehe ja vallavanema (3) Viimsi vallavanem Alvar Ild.  45 min
Viimsi vallavolikogu valis tänasel korralisel istungil volikogu esimeheks Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda kuuluva Mailis Alt’i ning vallavanemaks Reformierakonna meeskonnas oleva Alvar Ild’i.
Pevkur: Eesti kvoot on kümme korda liiga suur, me ei ole valmis seda aktsepteerima (12) Hanno Pevkur  59 min
Siseminister Hanno Pevkur ütles, et Eestile määratud kvoot on kümme korda suurem kui meie rahvaarv või SKP võimaldaks. Tema sõnul tuleb see Euroopa Komisjoniga läbi rääkida, et Eestile ei pandaks üle jõu käivat koormat.
Rõivas: Eesti pole nõus põgenike sundkvootidega, sest need põhinevad ebaloogilisel arvutusel (94) Vastates küsimusele, miks ühestki lubadusest ei loobutud, ütles Rõivas, et eelkõige oligi soov leida katteallikad, mitte aga inimeste jaoks positiivseid asju maha tõmmata.  1 h
Peaminister Taavi Rõivase sõnul ei saa Eesti nõustuda Euroopa Komisjoni kohustuslike põgenikekvootidega, sest need põhinevad meie hinnangul ebaloogilisel arvutusel.
Edgar Savisaare jaoks rajatakse invaliftid, maksumus 528 000 eurot (53) Tallinna, linnavalitsus, volikogu ja residentsid  1 h
Homsel linnavolikogu istungil arutatakse Tallinna linna lisaeelarvet, milles eraldataks 528 000 eurot invaliftide ehitamiseks linnavalitsuse ja volikogu tööruumidesse.
GRAAFIKUD: VAATA, kui palju naaberriigid Euroopa Komisjoni skeemi järgi põgenikke vastu peavad võtma! (12) Põgenikelaager  1 h
Eesti peab lähema kahe aasta jooksul kahe erineva skeemi käigus vastu võtma 1064 põgenikku ja varjupaigataotlejat, kui Euroopa Komisjoni plaan heakskiidu saab. Vaata aga, kui palju peavad põgenikke vastu võtma naaberriigid!
Pentus-Rosimannus: Eesti ei saa Euroopa Komisjoni praeguse lähenemisega nõustuda (21) Keit Pentus-Rosimannus  1 h
Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul ei arvesta Euroopa Komisjoni ettepanek põgenike ümberpaigutamiseks meie tegelikku võimekust ega olukorda ning Eesti ei saa Euroopa Komisjoni praeguse lähenemisega nõustuda.
Siseminister Pevkur: Eesti ei toeta kohustuslikke kvoote pagulaste ümberasustamisel (38) Üleminek ühisele hädaabinumbrile 112  1 h
Kommenteerides tänast Euroopa Komisjoni ettepanekut põgenike ümberpaigutamiseks liikmesriikide vahel, rõhutas siseminister Hanno Pevkur, et Eesti mõistab solidaarsuspõhimõtet ja toetab vajadust lahendada pagulaste kriis Vahemere riikides, kuid ei toeta kohustuslikke kvoote pagulaste ümberasustamisel ja -paigutamisel. Samas on Eesti valmis otsima kompromissi pagulaste vabatahtlikuks vastuvõtmiseks.
Kadri Simson: tuhande pagulase vastuvõtmine käib Eestile selgelt üle jõu (17) Keskerakonna volikogu  1 h
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul on Euroopa Komisjoni tänane soovitus võtta Eestis järgmise kahe aasta jooksul vastu enam kui tuhat põgenikku sisuliselt teostamatu ning Eesti ei saa sellega nõus olla.

Loetumad artiklid

Politsei jättis uurimata alaealise väited tema enesetapukatseni viinud vägistamise kohta  (280)
Eesti Päevaleht jätkab sarja õiguskaitseorganite tööst seksuaalvägivalla juhtumitega. Seekordne juhtum näitab, kui raske on uurimise alustamist saavutada, isegi kui tegu on 14-aastase lapsega, kel on õigusteadmistega vanem. Politsei ei uskunud tüdruku juttu vägistamise kohta. Uurimist alustati alles pärast tema ema kaebust ja ka siis jäeti see soiku.
Vaata ja üllatu, millised hinnad on Soome suurimates toidupoodides  (192) Vaata ja üllatu, millised hinnad on Soome suurimates toidupoodides
Yle hinnavõrdlus Soome juhtivates jaeketipoodides näitab, et Saksa brändile Lidl ei suuda kohalikud ettevõtted hindade odavuselt konkurentsi pakkuda.
GRAAFIK: Esmaspäevast lähevad teetööd lahti: Narva maantee suletakse sisuliselt täielikult, Viru bussiterminal läheb pärast jaanipäeva remonti  (77)
Tallinna linnavalitsus andis ülevaate eelseisvatest liikluskorralduse muudatustest, mis kaasnevad suviste rekonstrueerimistöödega Tallinnas.
TABEL: Riigikogu suurim puuduja oli Maire Aunaste. "Tunnen, et mind on täiesti teenimatult musta nimekirja kantud"  (199) TABEL: Riigikogu suurim puuduja oli Maire Aunaste.
Arvestamata puudumisi välislähetuste tõttu, oli riigikogu esimese töökuu jooksul suurim puuduja Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv Maire Aunaste . Vastne saadik aga leiab, et sellise tiitli talle külge pookimine on ebaõiglane ning kõik tema puudumised on olnud põhjusega.
Millest muslimid ei räägi. Radikaalne islam Tallinna mošees  (270)
Praegu Eestis viibiv mošeeomanik on seotud islamiorganisatsiooniga, mis on rajanud Euroopasse fundamentaalset islamit järgivaid mošeesid. Esimesed Eestis terrorismisüüdistuse saanud isikud on tihedalt seotud kohaliku islami keskusega. Džihaadi toetajaid on Eestis veel, neid teatakse ka mošees, kuid sellest ei räägita.
Põllumajandusäpi loonud Eesti idufirma kaasas investoritelt 1,1 miljonit eurot Põllumajandusäpi loonud Eesti idufirma kaasas investoritelt 1,1 miljonit eurot  19 min
Eesti idufirma VitalFields, mis pakub põllumajandus- ja farmiettevõtetele juhtimistuge ning käivitas farmidele mõeldud mobiiliäpi, kaasas äsjalõppenud emissioonis uut kapitali mitmelt investorilt, sealhulgas Eesti Arengufondi investeerimisharult SmartCap.
Eesti seakasvatajatele avaneb Ukraina turg (3) Eesti saab elussigu hakata Ukrainasse eksportima.  59 min
Veterinaar- ja toiduamet ning Ukraina veterinaaramet allkirjastasid ekspordisertifikaadid, millega Eesti seakasvatajad saavad võimaluse hakata eksportima Ukrainasse elussigu.
Rimi: pagulased on meile tööle oodatud, kui on täidetud teatud tingimused (43) Rimi: pagulased on meile tööle oodatud, kui on täidetud teatud tingimused  1 h
Rimi Eesti Food AS personalijuhi Kaire Tero vastas Ärilehe küsimusele, kas Eestisse paigutatavatel pagulastel oleks Rimis võimalus tööd saada, kinnitades, et valmisoleku ja oskuste korral on kõik teretulnud.
KAART: Müüki pandi megakrunt Tallinna kesklinnas. Alghind üle 30 miljoni euro (22) Selle Veerenni tänaval asuva aia taga peituvad müügis olevad krundid.  1 h
Täna läks oksjonikeskkonnas oksjonikeskus.ee müüki võimas kinnistu Tallinna kesklinnas. See koosneb 36 erinevast kinnistust. Need kuuluvad pankrotistunud ettevõttele OÜ Lõuna Park, kellel olid sellega väga suured plaanid.
Ettevõtja sõnum riigile: ärge segage meid! (3) Jaan Puusaag tänasel ümarlaual.  2 h
Ehitusmaterjalitootja Krimelte suuromanik Jaan Puusaag saatis täna konsultatsioonifirma Ernst & Young korraldataval Eesti Aasta Ettevõtjate korraldataval ümarlaual riigile sõnumi. Sõnum oli lihtne - ärge segage!
Põhjamaade pangad on võimalike šokkide suhtes haavatavad (2) Toomas Kümmel  2 h
Põhjamaade pangad on haavatavad võimalikele finantsturgusid tabavatele šokkidele ja Rootsi pankade teoreetilise usaldusväärsuse vähenemise suhtes.
Ettevõtja Peter Hunt: astmeline tulumaks tuleb Eestis niikuinii! (53) Peter Hunt tänasel ümarlaual.  3 h
Täna toimuval Eesti Aasta Ettevõtjate ümarlaual, millega kuulutati avatuks EY Eesti Aasta Ettevõtja 2015 konkurss, ütles ettevõtja Peter Hunt, et Eestis tuleb progressiivne ehk astmelinetulumaks niikuinii ning Eesti peaks selle peale mõtlema – solidaarsus on mõistlik.
Kas üüritulu aktiivne deklareerimine tõstab hindu? (3) Risto Vähi  3 h
Maksu- ja tolliameti teatel kasvas 2014. aasta jooksul üüritulu deklareerijate arv 27,5%. Kuigi kipub ikka olema nii, et maksutõusu või maksude maksmise tasub lõpptarbija, siis kinnisvara üürimise puhul seda öelda ei saa. Üürihinnad pole märkimisväärsaelt kasvanud ega tee seda ka lähemas tulevikus.

Loetumad artiklid

Rocca Al Mare keskuse omanik tegi Norras hiigelostu  (61) Rocca Al Mare keskuse omanik tegi Norras hiigelostu
Rocca Al Mare kaubanduskeskuse omanik ostis Norras 1,5 miljardi euro eest Norra suuruselt teise kaubanduskeskuste omaniku Sektor Gruppeni, teatas Soome ettevõte börsile.
SymbolBidAsk
  • EURUSD1.08291.0831
  • GBPUSD1.53291.5331
  • USDJPY123.66123.68
  • USDCAD1.24591.2462
  • USDCHF0.95330.9536
  • AUDUSD0.77010.7704
  • NZDUSD0.72200.7223
  • EURJPY133.92133.94