SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO

Sisesta tekst siia:
Vali pilt või video oma arvutist:
Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):
Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
Äikese tõttu oli elektrita ligi 10 000 inimest üle Eesti Elekter  14 min
Elektrilevi kodulehe andmetel oli pühapäeva õhtul kella 19.50 ajal üle Eesti elektrita 9697 inimest. Kõige rohkem oli elektrikatkestusi Põlva- ja Tartumaal.
GALERII: VAATA JA VÕRDLE: Põhja-Eesti mõisad 1920ndatel ja nüüd! (1) Põhja-Eesti mõis, ligikaudu 1924-1928  2 h
Eesti Ajaloomuuseumis on väga põnev 1920nendatest aastatest pärinev fotoalbum, mille autor on üles pildistanud mõisahooneid nende tollaegsel kujul. Mõisate seisukord on läbi aastate muutunud - mõnel paremaks, mõnel halvemaks. Vaata galeriist kas ja kuidas on ajahammas antud hoonetele oma märgi jätnud!
FOTOD OPERATSIOONISAALIST: Uni on sügav, magus ja värviline, garanteerib patsientidele anestesioloog dr Sergei KagaloReportaaž (14) PERHi anestesioloog dr. Sergei Kagalo  4 h
Pole vist inimest, keda ei kohutaks eelseisev operatsioon.
GRAAFIK: President Ilvese reiting langes ametiaja lõpus enneolematult madalale (73) Toomas Hendrik Ilves  6 h
President Toomas Hendrik Ilvese usaldusväärsus langes tema ametiaja viimases küsitluses madalamale kui see kunagi ühegi Eesti presidendi puhul on langenud.
President Ilves võõrustab Ärmal eravisiidil viibivat Poola presidenti (39) Poola president Andrzej Duda Kadriorus  8 h
President Toomas Hendrik Ilves võõrustab täna õhtul Ärmal Poola riigipead Andrzej Duda’t. Kahe liitlasriigi presidendid arutavad ühisel õhtusöögil väljakutseid Euroopas ja Atlandi-ülesel julgeolekuteljel, mis on seotud Ühendkuningriigi rahva enamuse sooviga lahkuda Euroopa Liidust ja eelseisva NATO tippkohtumisega Varssavis, teatas presidendi kantselei.
Transpordiamet asendusbussi peatuse otsijatele: paremate viitade jaoks pole peatustes kahjuks ruumi (13) Kopli trammiliini remondi kestel asendatakse tramm asendusbussidega  10 h
Näib, et inimesed ei leia Kopli trammiliinide remondiga seoses trammide asemel sõitma pandud busside peatusi üles. Üks Delfi lugeja kirjeldas olukorda, kus Hobujaama peatuses trammi oodates tuli kolm inimest tema käest küsima, ega ta ei tea, kus peatub asendusbuss. Ka mitme peale ei saadud kuigivõrd targemaks.
Sarimõrtsukas Ustimenko soovis enda üleviimist Venemaa vanglasse, Reinsalu keeldus (101) Juri Ustimenko kohtus  10 h
Eluks ajaks vangi mõistetud kurikuulus sarimõrvar Juri Ustimenko palus oma üleviimist Venemaa vanglasse. Eesti keeldus sellest.
Martin Kukk: Reformierakonnal pole presidendikandidaadi väljavalimisega kiire (78) Martin Kukk: Reformierakonnal pole presidendikandidaadi väljavalimisega kiire  12 h
Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Martin Kukk ütles, et Reformierakonnale on kasulik jätkata veel mõnda aega kolme presidendikandidaadiga, sest see vaid tugevdab Reformierakonna positsiooni läbirääkimistel teiste erakondadega.
Valgamaa spordiüritus sulgeb ja piirab liiklust, ees on ootamas teisigi liikluspiiranguid Valgamaa spordiüritus sulgeb ja piirab liiklust, ees on ootamas teisigi liikluspiiranguid  12 h
Valgamaal täna toimuv spordiüritus sulgeb ja piirab piirkonnas nii mõnelgi pool liiklust.

Loetumad artiklid

POLITSEI JAANIBLOGI: Kas rahvas saab tänavu mõistlikult pidutsemisega hakkama? Politsei annab kaks päeva jooksvalt infot Eestis toimuvast!  (82)
Politsei ja- piirivalveamet koostöös Delfiga toob tänavu 23. ja 24. juunil ehk jaanipühade ajal jooksvalt blogina välja korrakaitsjate tegevuse üle Eesti. PPA annab infot toimuva kohta sündmukohtadelt, meenutab kindlasti üle vanad tõed ning näitab enda töökate pühade telgitaguseid.
Üksinda kodus Eesti moodi. Koolitööd küünlavalguses  (135) Üksinda kodus Eesti moodi. Koolitööd küünlavalguses
Eestis elab sadu lapsi, kelle mõlemad vanemad on välismaale tööle läinud ja nad siia üksi maha jätnud. Lapsepõlve asemel peavad nad kiiresti täiskasvanuks saama.
VAATA DELFI TV ERISAADET: Britid otsustasid Euroopa Liidust lahkuda, mis saab edasi?  (141)
Suurbritannia langetas ajaloolise otsuse - täna varahommikul selgus, et britid lahkuvad Euroopa Liidust. Delfi erisaade analüüsib, kuidas mõjutab ühendkuningriigi otsus Euroopa Liitu ja Eestit. Stuudios on külalised Priit Simson, Klen Jäärats, Ivar Raig ja Heido Vitsur. Saatejuht on Piia Puuraid.
DELFI VIDEO: President Ilves katkestas Marina Kaljuranna paraadist muljetamise  (137) DELFI VIDEO: President Ilves katkestas Marina Kaljuranna paraadist muljetamise
Kohe intervjuu alguses katkestas Marina Kaljuranna kõnelemise vabariigi president Toomas Hendrik Ilves ja tema abikaasa Ieva Ilves, kes õnnitlesid välisministrit võidupüha puhul.
SÜNGED JAANIPÜHAD: Igal aastal tabatakse sadu joobes juhte ja kümned saavad avariides kannatada  (55)
Igal aastal juhtub jaanipühade aegu ohtralt liiklusõnnetusi, milles kümned inimesed viga saavad. Traagilisemates õnnetustes on mitmed ka hukkunud.
Ossinovski: Cameron mängis vene ruletti ja tulistas enda ajud välja  (265) Ossinovski: Cameron mängis vene ruletti ja tulistas enda ajud välja
Sotsiaaldemokraatliku erakonna juhi Jevgeni Ossinovski hinnangul mängis Briti peaminister David Cameron vene ruletti ja kaotas.
Poola hoiab kinni kivisöest nagu Eesti põlevkivist (3) Poola hoiab kinni kivisöest nagu Eesti põlevkivist  36 min
Poola hoiab küünte ja hammastega kinni oma kivisöe-energeetikast, kirjutab Bloomberg Businessweek. Koos Eestiga, kus prevaleerib põlevkivi-energeetika, on Poola üks väheseid riike Euroopas, kus tehakse panus nii-öelda vana kooli elektritootmisele.
Miks müüb McDonald's Hiina, Hongkongi ja Korea kiirsöögikohtade äri? Miks müüb McDonald's Hiina, Hongkongi ja Korea kiirsöögikohtade äri?  2 h
USA burgerikett McDonald's sai enam kui pool tosinat ostupakkumist tema Hiina ja Hongkongi kiirsöögikohtade. Pakkujate seas on Beijing Tourism, Sanpower ja ChemChina ja oksjonil võib tehingusumma kerkida kuni 3 miljardi dollarini, rääkisid asjaga kursis olevad allikad Reutersile.
"Hukatusdoktor" Roubini: Brexit võib kaasa tuua nii euroala kui ka Ühendkuningriigi lagunemise (13) "Hukatusdoktor" Roubini: Brexit võib kaasa tuua nii euroala kui ka Ühendkuningriigi lagunemise  3 h
Finantskriisi ette ennustamise eest Dr Doomi ehk "hukatusdoktori" nime saanud USA majandusteadlane Nouriel Roubini ütles Hiinas majandusfoorumil kõneledes, et Brexit võib kaasa tuua nii euroala kui ka Ühendkuningriigi lagunemise.
Riigihangete in-house erand- pealtnäha süütu võimalus hange korraldamata jätta (3) Riigihangete <em>in-house</em> erand- pealtnäha süütu võimalus hange korraldamata jätta  4 h
Riigihangete seadus näeb ette ühe võimaluse, mil hankija ei pea korraldama asjade või teenuste ostmiseks riigihanget. Selleks on nn in-house erand.
Majanduse nõrkus kaitseb Venemaad Brexiti mõjude eest (23) Majanduse nõrkus kaitseb Venemaad Brexiti mõjude eest  6 h
Suurbritannia Euroopa Liidust lahkumisel ei ole Venemaa majandusele suurt negatiivset mõju, kinnitavad eksperdid. Venemaa võib sellest isegi võita, kui investorid pärast esimesest šokist toibumist hakkavad Euroopa probleemide foonil arenevate turgude vastu suuremat huvi tundma, kirjutab Vedomosti.
Brexitil on veel üks suur tähendus: Euroopa kaotab oluliselt globaalses heitluses (43) Euroopa liidrid käivad Hiinas ajamas oma, mitte Euroopa ühist asja.  8 h
Suurbritannia lahkumine Euroopa Liidust tähendab, et tekib palju kaotajaid: Londoni finantsasutused. Briti peaminister David Cameron. Nael. Euroopa integreerituse õilis eesmärk. Kõiges selles segaduses ja turgude möllus on aga üks suur võitja: Hiina, kirjutab Bloombergi kolumnist Michael Schuman.
Briti turistid on tõsises hädas: keegi ei taha nende raha vahetada (176) Briti turistid on tõsises hädas: keegi ei taha nende raha vahetada  9 h
Briti puhkajad üle maailma annavad teada, et neile on öeldud, et nad ei saa oma raha vahetada, sest pärast Brexitit valitseb kaos, kirjutab The Telegraph.
Medvedev kiidab Venemaa ravimitööstust: kasv on olnud enneolematu (54) Apteek Venemaal  1 p
Venemaa farmaatsiatööstus kasvas 125%, kinnitas riigi peaminister Dmitri Medvedev.