SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
DELFI VIDEO: Märt Sults: olen tund aega kuulanud, kuidas kolme nuppu vajutada (46) DELFI VIDEO: Märt Sults: olen tund aega kuulanud, kuidas kolme nuppu vajutada  4 h
Kopli kunstigümnaasiumi direktor Märt Sults tunnistas, et riigikogu töö küll koolile ei sarnane, sest Toompeal on koolieluga võrreldes tempo väga aeglane.
Politsei määras vastsele saadikule Jaak Madisonile nutitelefoni omastamise eest rahatrahvi, riigikogulane pääses napilt kriminaalasjastKas saadik valetas ajakirjanikule? Politsei määras vastsele saadikule Jaak Madisonile nutitelefoni omastamise eest rahatrahvi, riigikogulane pääses napilt kriminaalasjast  5 h
Täna riigikogu liikmeks vannutatud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liikme Jaak Madisoni suhtes koostati täna ka väärteomenetlus, kuna vastne saadik omastas Tallinki laeval töötades nutitelefoni ja müüs selle internetiportaalis maha. Vastne saadik pääses üle noatera kriminaalsüüdistusest ja seega ehk ka saadikukohast ilma jäämisest.
Türgi bussiõnnetusse sattunud naine: kolmapäeval loodame koju saada türgi, antalya, bussiõnnetus  6 h
Eile Türgis bussiõnnetusse sattunud Tiina Luts ütles, et nii tema kui kõik teised õnnetusse sattunud loodavad kolmapäeval tagasi Eestisse saada. Samal päeval peaksid tagasi tulema ka need, kes vajavad kojusõiduks meditsiinilist transporti.
DELFI FOTOD: Siin ta on - uus riigikogu!Vaata kõiki fotosid saadikute esimesest tööpäevast! (23) Riigikogu ühispilt  6 h
Täna võtsid Toompea lossis kohad sisse riigikogu XIII koosseisu saadikud, kellest suur osa olid poliitikas täiesti uued tulijad.
DELFI VIDEO: Ants Laaneots: riigikogus olen täielik õpipoiss (24) DELFI VIDEO: Ants Laaneots: riigikogus olen täielik õpipoiss  6 h
Tartust riigikokku valitud Ants Laaneots (RE) meenutas, et on samas majas varemgi töötanud, kuid aastatega on palju muutunud ja täna oli ta taas õpipoisi rollis.
DELFI VIDEO: Laine Randjärv õpetab mantlipärijat: see ei ole lühikese maa jooks, see on ikka pikamaajooks (7) DELFI VIDEO: Laine Randjärv õpetab mantlipärijat: see ei ole lühikese maa jooks, see on ikka pikamaajooks  7 h
Riigikogu valis täna oma esimesel istungil juhatuse esimeheks Eiki Nestori ning aseesimeesteks Jüri Ratase ja Helir-Valdor Seedri.
DELFI VIDEO: Taavi Rõivas: Eesti ei jää ilma valitsuseta (34) DELFI VIDEO: Taavi Rõivas: Eesti ei jää ilma valitsuseta  7 h
Riigikogu uue koosseisu kokkutulemisega seoses teatas peaminister Taavi Rõivas täna vastavalt põhiseadusele vabariigi valitsuse tagasiastumisest.
President Ilves nimetas peaministri kandidaadiks Taavi Rõivase (203) Toomas Hendrik Ilves andis Taavi Rõivasele volitused valitsuse moodustamiseks  7 h
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele nimetada peaministri kandidaadiks Taavi Rõivas kui riigikogu valimistel enim parlamendikohti saanud Reformierakonna esimees.
Peaminister Taavi Rõivase valitsus astus tagasi (32) Mõned hetked uued riigikogu kokkutulemisest  8 h
Peaminister Taavi Rõivase juhitav valitsus astus vastavalt põhiseadusele riigikogu avaistungil tagasi.
Homme on tähtaeg: paarikümnel tuhandel inimesel on tuludeklaratsioon veel esitamata (4) Tuludeklaratsioon-7  8 h
Maksu- ja tolliamet tuletab meelde, et homme on tuludeklaratsiooni esitamise viimane tähtaeg.
Ajude äravool Venemaalt on üha tõsisem probleem (38) Kreml 04.jpg  9 h
Venemaalt lahkus eelmise aasta 9 esimese kuu jooksul välismaale elama rohkem kui 200 000 elanikku. Kuigi suurem osa neist lahkus endistesse liiduvabariikidesse ning tegi seda peamiselt majanduskriisi tõttu, suurenes ka nende inimeste arv, kes kolisid elama USA-sse või Euroopa Liitu, vahendab ERR Uudised. Sellesse gruppi kuuluvad aga kõige haritumad ja ettevõtlikumad vene inimesed.
DNB noolib Eestis ettevõtete pangandusest kasvu Swedbank laenas mullu eraisikutele ligi pool miljardit eurot.  9 h
Danske panga juht Aivar Rehe teatas mõni aeg tagasi panga keskendumisest ettevõtepangandusele, nüüd lubab aprillist oma põhitähelepanu ettevõtetest klientidele pöörata Norra turuliider DNB Pank.
Venemaa asepeaminister tunnistab: majanduse seis on selline, et kergemalt hingata on veel vara (18) Venemaa esimene asepeaminister Igor Šuvalov  10 h
Venemaa majanduse olukord on esimese kvartalis olnud oodatust veidi parem, kuid kergemalt hingata ja maha rahuneda on veel vara, ütles Venemaa esimene asepeaminister Igor Šuvalov.
Kas tallinlased saavad kolmapäeval veel linna piires tasuta rongiga sõita? (34) Reedeõhtune Tartu rong  12 h
Homsega lõpeb Elroni ning Tallinna linna vahel sõlmitud leping, millega tallinlased saavad linna piires tasuta sõita. Mis juhtub kolmapäeval, on seni veel ebaselge, sest uut lepingut allkirjastatud ei ole.
Leibur muudab logo (20) Leiburi logod  12 h
Eesti pagaritööstus Leibur uuendab aprillis oma logo, tootepakendeid ja tunnuslauset.
Miljardär Soros on valmis Ukrainasse investeerima miljardi, kuid seda ühel tingimusel (51) George Soros  13 h
Miljardär ja filantroop George Soros on valmis paigutama Ukraina majandusse miljard dollarit tingimusel, et lääneriigid toetavad riiki tehtavaid otseinvesteeringuid, rääkis ta Austria lehele Der Standard.
Eestis loodud pokkeritarkvara võitis maineka innovatsiooni auhinna (7) Unibeti tarkvara  14 h
Euroopa suurimate kihlveokontorite hulka kuuluv Unibet pälvis mainekal Euroopa pokkeriauhindade galal aasta innovatsiooni auhinna. Tunnustuse tagas möödunud aasta veebruaris käivitatud uuenduslik pokkeritarkvara, mis loodi Eestis.