SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
Rohelised ja EKRE kasutavad valimistel mõlemad loosungit "On aeg!" (2) Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogu  19 min
Konservatiivne Rahvaerakond ning Erakond Eestimaa Rohelised leppisid kokku, et on mõlemad nõus kasutama sama valimisloosungit "On Aeg!"
Jürgen Ligi Kalle Muuli kriitikast Reformierakonna aadressil: vaenukampaania ei vii ühiskonda edasi (30) Jürgen Ligi valitsuse pressikonverentsil  42 min
Kalle Muuli kritiseeris täna Reformierakonna jätkuvat võimulpüsimist, öeldes, et ühe erakonna nii pikk valitsemisaeg seab demokraatia ohtu. Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Jürgen Ligi ütles Delfile, et Muuli vaated on iseendaga vastuolus.
Algas menuka uudissõnade võistluse viimane nädal Õigekeelsussõnaraamatu esitlus  1 h
Täna algas Eesti keele instituudi, Euroopa komisjoni Eesti esinduse ja ajalehe Postimees välja kuulutatud sõnavõistluse viimane nädal, kuhu esimese kolme nädalaga on laekunud üle 1800 sõnapakkumise.
President Ilves Kanadas: Kremli propaganda loob paralleelreaalsust (20) Toomas Hendrik Ilves  2 h
President Toomas Hendrik Ilves osales Kanadas Halifaxi julgeolekukonverentsi avapaneelis, kus rääkis Ukraina kriisi ja Vene agressiooniga seotud ohtudest liberaalse demokraatia väärtustele nagu vabad valimised, õigusriik ja inimõigused.
DELFI FOTOD JA VIDEO: Tallinn sai juurde 20 uut keskkonnasäästlikku linnaliinibussi (11)     Tallinna uued bussid  2 h
Tallinna Linnatranspordi AS esitles täna keskpäeval Vabaduse väljakul uusi firma MAN linnaliinibusse.
Kaitsevägi peaminister Rõivase Ämari-reklaami filmimise kohta sisejuurdlust ei alusta (22) Kaitsevägi peaminister Rõivase Ämari-reklaami filmimise kohta sisejuurdlust ei alusta  2 h
Peaminister Taavi Rõivase ja Reformierakonna reklaamide Ämari õhubaasis filmimise asjaolusid ei ole põhjust uurida, kuna ühtegi seadust ei rikutud, leiab kaitsevägi.
Kalle Muuli: Reformierakonna jätkuv valitsemine kujutab ohtu demokraatiale Eestis (115) Hariduskonverents  3 h
Ajakirjanik Kalle Muuli sõnul toob Reformierakonna jätkuv võimulpüsimine ja enda Eesti riigiga samastamine endaga kaasa tõsise ohu nii Eesti julgeolekule kui demokraatiale.
Ämari lennubaas populaarsuse tipus: ka esimese advendi jumalateenistus toimub seal (29) Lend Ämaris lennukiga  3 h
Eesti Kirikute Nõukogu otsustas esimese advendi jumalateenistuse läbi viia õhuväe Ämari lennubaasis.
Kuritegevus püsis kerges languses, sagenesid vargused kauplustest (6) Kuritegevus püsis kerges languses, sagenesid vargused kauplustest  4 h
Justiitsministeeriumi koostatava kuritegevuse baromeetri andmetel pandi ajavahemikus jaanuarist oktoobrini toime 32 316 kuritegu, mis on kahe protsendi võrra vähem kui eelmisel aastal sama ajaga.
Riik appi: Eesti Raudtee lõpetab aasta ilmselt 4 miljoni eurose kahjumiga Riik appi: Eesti Raudtee lõpetab aasta ilmselt 4 miljoni eurose kahjumiga  5 min
Eesti Raudtee juhatuse esimehe Ahti Asmanni sõnul on transiidivood niivõrd palju kukkunud, et tänavu prognoositakse kahjumi suuruseks neli miljonit eurot. Järgmise aasta eelarve on tehtud juba üheksa miljoni euro suuruse miinusega arvestades, vahendab ERRi uudisteportaal.
Kaks juhtumit Võrus: politsei hoiatab võltsitud sularaha eest Kaks juhtumit Võrus: politsei hoiatab võltsitud sularaha eest  35 min
Möödunud nädalal avastati Võru linnas, et kahel juhul kasutati sularahatehingutes 100-euroseid kupüüre, mis osutusid suveniirrahaks. Politsei tuletab meelde, et sularahaga kaubeldes tuleb enne tehingu sooritamist rahatähed põhjalikult üle kontrollida.
Bigbank: eraisikute kõik laenud tuleb avalikustada (15) Bigbank: eraisikute kõik laenud tuleb avalikustada  1 h
Eesti kapitalil põhinev spetsiaalpank BIGBANK soovitab Eestil kasutusele võtta finantsreklaamide piiramise asemel Euroopas laialt levinud positiivse krediidiregistri, mille abil saavad pangad hinnata inimeste reaalset laenuvõimekust ning seeläbi parandada laenupakkumise kvaliteeti ning vähendada laenuhätta sattunud inimeste arvu. Registris oleks kõik eraisikute laenukohustused avalikud.
Eestis võetakse kasutusele kvaliteedimärk „Tunnustatud automüüja" (8) Pilt on illustreeriv.  2 h
AMTEL hakkab riigiametite toetusel ja heakskiidul väljastama kvaliteedimärki „Tunnustatud automüüja", mille eesmärgiks on abistada tarbijaid auto ostmisel turvaliste valikute tegemisel.
Tesla Model S saab Audilt konkurendi (9) Tesla Model S saab Audilt konkurendi  2 h
2017. aastal jõuab müügisalongidesse uus elektri jõul liikuv Audi, millega Saksa autotootja hakkab pakkuma konkurentsi Tesla elektriautole Model S, vahendab Auto24.ee.
Kiievi ärimees: eestlastel on Ukrainas toimuvast väga vale ettekujutus (76) Kiievi ärimees: eestlastel on Ukrainas toimuvast väga vale ettekujutus  3 h
Kiievi toidupoest saab osta värsket Donetski piima. Tänavatel sõidab aga hulk Donetski numbrimärgiga luksusautosid. Donetski äri on kolinud Kiievisse, rääkis intervjuus Best Marketingile Ukraina Reklaamiliidu president Maxim Lazebnik
Kütusemüüjad langetasid hinda 1,5 sendi jagu (12) Foto on illustratiivne  3 h
Neste ja Statoil teatasid, et langetasid täna keskpäeval mootoribensiini ja diislikütuse liitri hinda 1,5 senti.
Ukraina majanduse lootuskiir ehk Eesti ei ole ainus kõva IT-riik (5) Foto on illustratiivne  4 h
Elame siin Eestimaal teadmises, et oleme IT-alal väike aga väga tubli tegija. Nii see ongi, kuid me ei ole ainsad, kes selles valdkonnas tegijad on. Ukraina IT-sektori potentsiaal on meeletu, kui vaid saabuks rahu ning tehtaks ära olulised reformid. Sellest kirjutab ajakiri Forbes.