Delfi TV
Erisaade: Oodates Obamat

SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
NATO–Vene alusakt jätab üleliia palju tõlgendamisruumi (1) NORWAY-POLITICS/  36 min
Ekspertide hinnangul pole NATO-l mõtet aluslepingust kinni pidada, sest Vene pool on seda juba rikkunud.
FOTOD: Toomas Hendrik Ilves naasis Norra-visiidilt, et kohtuda hommikul Obamaga (4) FOTOD: Toomas Hendrik Ilves naasis Norra-visiidilt, et kohtuda hommikul Obamaga  1 h
Norras ühepäevasel visiidil käinud president Toomas Hendrik Ilves naasis täna öösel eralennnuniga veidi enne kella 3 Tallinnasse, et kohtuda hommikul USA president Barack Obamaga.
GRAAFIK ja VIDEO: Ihukaitse ABC! Kuidas kaitstakse maailma turvatuimat meest (5) GRAAFIK ja VIDEO: Ihukaitse ABC! Kuidas kaitstakse maailma turvatuimat meest  4 h
Kohtun USS Security teenusedirektor Arved Liivrannaga mõned päevad enne Barack Obama visiiti. Maailma kõige turvatuima mehe külaskäik paneb mõtisklema, kuidas üldse klassikalist iskukaitset korraldatakse ning Liivrand aitab mul selle ka Eesti Päevalehe graafiku jaoks üles visandada.
VIDEO ja FOTOD: Uskumatu! USA presidendi visiidiööl istutatakse Tartu maantee ääres pimedas puid (31) VIDEO ja FOTOD: Uskumatu! USA presidendi visiidiööl istutatakse Tartu maantee ääres pimedas puid  4 h
Ülemiste keskuse parkla juures Tartu maantee ääres istutavad töömehed suuri puid kopa kaasabil. Vaata videot ja fotogaleriid!
Osale fotokonkursil "Kus on teine pool?" ja võida kruiis neljale! Osale fotokonkursil "Kus on teine pool?" ja võida kruiis neljale!  5 h
Osale fotokonkursil "Kus on teie pool?", millega juhime tähelepanu murekohtadele meie ümber!
Barack Obama visiiti kajastavad uudised ilmuvad Delfis kogu öö! (2) Barack Obama  5 h
Kolmapäeva varahommikul Eestisse jõudva USA president Barack Obama visiidil on Delfi kaudu võimalik hoida silma peal terve öö.
Itaalia väljaanne: Ansip saab Euroopa Komisjonis digitaalküsimuste asepresidendiks (92) Andrus Ansip  8 h
Ekspeaminister Andrus Ansipist saab järgmises Euroopa Komisjoni koosseisus digitaalarengu asepresident. Asepresidendi tiitel on ka Eesti praegusel volinikul Siim Kallasel.
FOTOD: Kaitseväelased valvavad enne Obama visiiti lennujaama ümbrust (14) Lennujaama valvamine  8 h
Barack Obama saabub täna öösel Tallinna. Teda oodates on kaitseväelased asunud juba Tallinna lennujaama ümbruses patrullima.
Mihkelson Londonist: NATO peab üksmeelselt Venemaad suurimaks ohuks (35) Lennart Meri konverents - Ukraina teema  9 h
Londonis kohtunud NATO liikmesriikide parlamentide esindajad nentisid enne NATO tippkohtumist Walesis, et Venemaa agressioon Ukraina vastu ja Venemaa oht NATO idapiiril olevatele riikidele on suurim NATO ees seisev julgeolekuküsimus.

Eesti elu

Ootame kandidaate Illuka valla HEA VANAEMA/ HEA VANAISA tunnusnimetustele! 14 h Ootame kandidaate Illuka valla HEA VANAEMA/ HEA VANAISA tunnusnimetustele! Loe, mis toimub IDA-VIRUMAAL

Loetumad artiklid

FOTOD: Ühendriikide rünnakukopterid saabusid Tallinnasse  (209)
Eile kella 19.40 paiku maandusid Tallinna lennujaamas viis USA õhuväe helikopterit: Black Hawk'i ja Apache'i raskelt relvastatud ründekopterid.
DELFI FOTOD: USA presidendi uhke auto saabus Tallinnasse  (79) DELFI FOTOD: USA presidendi uhke auto saabus Tallinnasse
Täna maandus Tallinna lennuväljal USA transpordilennuk, kust muuhulgas sõitis välja USA presidendi  Barack Obama ametiauto, millega teda Tallinnas transporditakse.
Barack Obama märgiline visiit: nii tugev sõnum, et isegi Venemaa saab aru?  (158)
USA presidendi Barack Obama töine kiirvisiit Eestisse on märgilise tähendusega. Nii pööratakse justkui erilist tähelepanu Venemaa naaber­riikidele ja antakse signaal, et võime olla kindlad NATO-le. Aga miks teeb ta visiidi just Eestisse? Kuidas vaatab sellele Venemaa?
VIDEO ja GRAAFIK: Vaata, millise luksusliku lennukiga saabub Eestisse Barack Obama!  (86) VIDEO ja GRAAFIK: Vaata, millise luksusliku lennukiga saabub Eestisse Barack Obama!
Saage tuttavaks - see uhke õhulaev on Air Force One – luksus, mida USA presidendid tarbinud enam kui pool sajandit. Kuna ühendriikide president peab olema võimeline reisima ükspuha millisesse maailma punkti kasvõi hetke ajel, on tema lennuk pidevalt ootel. Tänapäeval on tal tal kasutusel kaks samasugust õhulaeva Boeing VC-25A, mis ümber ehitatud teatavast Boeingu lennukitest, sabanumbritega vastavalt 28000 ja 29000.
Urve Palo muretseb: mis saab, kui Venemaa gaasikraani kinni keerab? Sergei Jefimov, EG Võrguteenus, gaasi jaotuspunkt  37 min
Nii Eesti Gaasi kui ka EG Võrguteenuse juhid kinnitavad, et ministri murekiri on täis valesid eeldusi ja väiteid.
Kulude suurenemine viib tootjad Eestist Fazeri must leib  37 min
Fazer on kahe kuu jooksul juba teine välismaine tootmisettevõte, mis kulude kokkuhoidmiseks oma tegevuse Eestis kokku tõmbab.
Kaitseministeerium saab 3,5 miljonit eurot liitlasvägede kohaloleku kulude katteks (17)  USA õhudessantkompanii saabumine Ämari lennubaasi  10 h
Kaitsekulutused püsivad järgmisel aastal tasemel 2 protsenti sisemajanduse kogutoodangust, mis tagab riigikaitse jätkusuutliku arengu ning Eesti julgeoleku kasvamise. Lisaks on valitsus otsustanud eraldada 3,5 miljonit eurot liitlasvägede kohaloleku kulude katteks, kommenteeris kaitseministeerium järgmise aasta kaitsekulutuste suurust.
AvtoVAZi päästeplaan: vähendada töötajaskonda 45 protsenti (18) AvtoVAZi päästeplaan: vähendada töötajaskonda 45 protsenti  10 h
Venemaa autotootja AvtoVAZ plaanib järgmise kuue aasta jooksul vähendada oma töötajaskonda 45 protsendi võrra, vahendab Auto24.ee.
Samsung sulges Venemaal viiendiku poodidest (7) Samsung esitles Galaxy S5-e  10 h
Lõuna-Korea tehnoloogiafirma Samsung peatas Venemaal 20 protsendi esinduskaupluste töö, kirjutab Kommersant.
Saage tuttavaks: läbi aegade suurima rahasumma kaotanud mees (17) Saage tuttavaks: läbi aegade suurima rahasumma kaotanud mees  11 h
Masayoshi Son on huvitav mees. See jaapanlane on näinud väga erinevaid aegu - ta on olnud üks maailma rikkamaid mehi, saanud jubeda rahalise nätaka ja siis uuesti taastunud, kirjutab Celebrity Networth.
Kultuuriministeerium taotleb eelarvest raha palgatõusuks (2) raha  12 h
Kultuuriministeeriumi riigieelarve lisataotlused puudutavad riigieelarvest palka saavate kultuuritöötajate palgatõusu.
Eestlased pingutavad soomlastest rohkem (20) Rantelon  13 h
Soome tööstuse olukord lausa kutsub Eestiga võrdlema. Just tööstustootmises on maadevaheline ettevõteteülene koostöö ja investeerimine, aga ka konkurents tihedaim. Samal ajal kui soomlased on tööstustoodangu rahvusvahelist turuosa kaotanud, on eestlased seda pisut juurde võitnud.