SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO

Sisesta tekst siia:
Vali pilt või video oma arvutist:
Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):
Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
Maanteeamet tegi puudulikud libedustõrjelepingud korda Tänu teehooldusnõuete karmistumisele pole mullu jaanuaris Jõelähtmel libeduse tõttu juhtunud 13 auto ahelavarii kordumist loodetavasti enam karta.  6 h
Ajakirjanduse möödunudtalvine tähelepanu kiirendas lepingute muutmist kahe aasta võrra.
Simson: Kesknädal valab õli tulle (21) Heimar Lenk ja Urmi Reinde  6 h
Keskerakonna noored liidrid tahavad Savisaart ülistavale parteimeediale päitsed pähe panna.
Jaak Aab Keskerakonna kontoris toimuvast: sõumehed segavad töötegemist (9) Jaak Aab kinnitab, et keegi ei ole end kontorisse lukustanud. Ta annab intervjuusid väljas, et büroo tööd mitte segada.  6 h
Aab üritab partei rahaasjades selgust saada, uusi salaja võetud kohustusi ta seni leidnud ei ole.
Taani ekspertide hinnang oli Reidi teele armuline (7) Kadrioru parki lõikav Reidi tee on plaanitud autode jaoks väga sujuvaks, kuid see suurendab märkamatult kiirust ja võib ratturitele ohtlikuks kujuneda, arvavad Taani linnaplaneerimise eksperdid.  6 h
Planeeritaval Reidi teel soovitatakse vähendada autoliikluse võimalikku kiirust parempööretel.
EAS avastas Virumaa sihtasutuses ulatusliku kelmuse EAS avastas Virumaa sihtasutuses ulatusliku kelmuse  6 h
Audit tuvastas, et Rakvere Targa Maja kompetentsikeskus on EAS-ilt välja petnud ligi 300 000 eurot.
Reformierakond astub sammu tagasi ja presidendikandidaadiks saab Kersti Kaljulaid (32) Kersti Kaljulaid  6 h
Reformierakonna katsed suruda presidendikandidaadiks Jüri Luik nurjasid eelkõige Keskerakond ja EKRE. Eileõhtuse seisuga oli Reformierakond ainus erakond, kes tegelikult Kersti Kaljulaiu kandidatuuri sobivuses oma seisukohta veel ei kujundanud.
Kallase tagasitulek: "Ei kahetse ühtegi momenti“RADARI VIDEO (7) Kallase tagasitulek: "Ei kahetse ühtegi momenti“  6 h
Ehkki endine presidendikandidaat Siim Kallas lubas pärast valimiste ebaõnnestumist, et presidendiralli jääb seljataha, on selle kõige taustal midagi laiemat. See on Kallase tagasitulek Eesti poliitikasse. Radar jälgis lähivaates tema viimaseid kampaaniapäevi ja sai sellele mõttele kinnitust.
"Radar": Savisaar on isolatsioonis, nõuandjad moonutavad infot (6) Keskerakonna suvepäevad Käsmus 2016  7 h
Mitte kunagi varem pole ühegi erakonna sisevõitlust nii lähedalt lubatud vaadelda. Kuidas käib Eesti suurima erakonna võimuvõitlus tegelikult? Mis asi on tagatoa kokkulepe? Millised mängud on poliitikas lubatud ja millised lahterdatakse alatuks? Telesaade "Radar" on nelja kuu jooksul jälginud olukorda Keskerakonnas.
Tarand Kaljulaidu ei toeta: parteilased ei peaks nüüd nagu kaevu põhjast kitkuma näppudega kruusa (68) Debatt Indrek Tarand ja Kristiina Ojuland  7 h
2011. aasta presidendivalimistel kandideerinud europarlamendi saadiku Indrek Tarandi hinnangul ei ole Kersti Kaljulaid sobiv presidendikandidaat, kuna riigipea ametisse peaks tema sõnul asuma suurema kaliibriga tegelane.

Loetumad artiklid

DELFI FOTOD ja VIDEO: Presidendikandidaadiks esitatud Kersti Kaljulaid: vastutus on meeletu ja ma võtan selle  (1069)
Täna taas kogunenud riigikogu vanematekogu otsustas teha Euroopa Kontrollikoja Eesti esindaja Kersti Kaljulaidile ettepaneku kandideerida Eesti presidendiks.
FOTOD ja VIDEOD: Dramaatiline päev Keskerakonnas - uus peasekretär otsis hindamisakti, Savisaar käis luuramas  (265) FOTOD ja VIDEOD: Dramaatiline päev Keskerakonnas - uus peasekretär otsis hindamisakti, Savisaar käis luuramas
Keskerakonna kontori juures toimusid täna tormilised sündmused. Värskelt ametisse nimetatud peasekretäri kohusetäitja Jaak Aab asus tutvuma dokumentidega, Heimar Lenk nimetas toimuvat kontorisse sissemurdmiseks. Kontori lähedal ootas Edgar Savisaar keskpäeval oma autos, ei tulnud sealt välja ega läinud ka minema. Peale pikemat hiilimist, et pääseda ajakirjanike eest, õnnestus Savisaarel siiski kontorisse pääseda. Ta lahkus sealt uuesti peale kolme.
Mailis Reps: Edgar ei ole poliitiliselt enam keegi  (383)
Keskerakonna rahaasju nimetab Reps hallideks, kui mitte mustadeks. Auditeeritakse ka ajalehte Kesknädal ja erakonna sinna antud raha liikumist. Ei ole välistatud, et erakonnale on nõudeid võetud veelgi, kuid Repsi kinnitusel pankrotti ei minda.
Keskerakonna juhatus vahetas Oudekki Loone erakonna peasekretäri kohalt välja  (248) Keskerakonna juhatus vahetas Oudekki Loone erakonna peasekretäri kohalt välja
Keskerakonna juhatus otsustas häältega 9:3 võtta Oudekki Loone peasekretäri kohalt maha, peasekretäri kohusetäitjaks saab Jaak Aab. Samuti lepiti põhimõtteliselt kokku erakorralise kongressi aeg 5. novembril, mil kavatsetakse valida ka esimeest.
SUUR VALIMISBLOGI: Valijameeste otsustamatus ja poliitmängud nurjasid valimised: Eesti ei saanud uut presidenti  (2066)
Valijameeste otsustamatus ja poliitmängud nurjasid presidendivalimised. Valimiskogu teise vooru jõudnud Allar Jõks sai 134 ja Siim Kallas 138 häält. Presidendi valimiseks oleks olnud emmal-kummal vaja 168 häält.
Savisaar: Oudekki Loone ametist kõrvaldamine on õigustühine, erakonna juhatus on kaotanud legitiimsuse  (287) Savisaar: Oudekki Loone ametist kõrvaldamine on õigustühine, erakonna juhatus on kaotanud legitiimsuse
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar on seisukohal, et erakonna juhatuse otsus taandada ametist peasekretär Oudekki Loone, on õigustühine.
EAS avastas Virumaa sihtasutuses ulatusliku kelmuse EAS avastas Virumaa sihtasutuses ulatusliku kelmuse  6 h
Audit tuvastas, et Rakvere Targa Maja kompetentsikeskus on EAS-ilt välja petnud ligi 300 000 eurot.
Konteinervedude gigant võib osta nii Hanjini kui Hyundai Konteinervedude gigant võib osta nii Hanjini kui Hyundai  10 h
A.P Moeller-Maerski konteinervedude laevandusfirma võib võtta sihikule kaks Lõuna-Korea raskustes laevandusfirmat, prognoosis pank Jefferies International.
Saudi Araabia võtab raha säästmiseks ette tavatuid meetmeid (9) Saudi Araabia võtab raha säästmiseks ette tavatuid meetmeid  10 h
Saudi Araabiale ei ole hästi mõjunud nafta hinnalangus. Et raha on tarvis kokku hoida, peavad oma osa kandma ka ametnikud. Saudi ministrite palka kärbitakse 20% ja riigiametnikele ei maksta preemiaid.
Eesti väikepruulijaid kiusatakse. Vaata, kuidas see käib (9) Põhjala pruulikoda  10 h
Eesti seni edukaim väikeõppetootja on Põhjala pruulikoda, mis on ületanud Eestis kehtiva maagilise piiri ehk 300 000 liitrit toodangut aastas. See tähendab, et tootjale koob aktsiisisoodustus. Mujal Euroopas on see piir palju kõrgemal. Põhjala tehast juhtiv Enn Parel toob aga välja teisigi viise, kuidas Eestis väikeõlletootjaid kiusatakse.
EASi toetuse kelmuses kahtlustatavana on üle kuulatud endine juhatuse liige Kalle Karron (9) Rakvere Targa Maja Kompetentsikeskus  10 h
Eesti Päevalehe andmeil on Targa Maja kompetentsikeskuse toetusraha väärkasutuse osas üle kuulatud sihtasutuse endine juhatuse liige Kalle Karron.
Ehitusbuum upitab Soome majandust Ehitusbuum upitab Soome majandust  11 h
Soome majandus kasvab nii tänavu kui ka tuleval aastal üle protsendi, seda ennekõike hüppeliselt tõusnud ehitusmahu tõttu, hindas Soome majandusuuringute keskus Etla.
Piimandusgigant tõstab Rootsis hoogsalt piima kokkuostuhinda (1) Piimandusgigant tõstab Rootsis hoogsalt piima kokkuostuhinda  11 h
Maailma suurimate piimatootjate esikümnesse kuuluv Arla teatas, et tõstab Rootsis piima kokkuostuhinda 1. oktoobrist 20,1 Rootsi ööri võrra kilolt. See on viimase kuue aasta suurim kokkuostuhinna tõus, kirjutas Dagens Nyheter.
"Eesti maffia" istutab idusid Kagu-Aasias Eesti lipp  12 h
Eelmise aasta jaanuari algul astus Singapuris lennukilt maha äsja 22aastaseks saanud Kristjan Kangro. Neli kuud hiljem sai finantsharidusega Kangrost ülikooliõpingute kõrvalt kohaliku riskikapitali ettevõtte Expara finantsjuht, kirjutab Äripäev.