SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
Suursaadik Jüri Luik loodab, et peagi leitakse võimalus konsuli ja Kohveri kohtumiseks (8) Suursaadik Jüri Luik loodab, et peagi leitakse võimalus konsuli ja Kohveri kohtumiseks  1 h
Röövitud Eesti kaitsepolitseinik Eston Kohver ei ole oma otsustustes vaba, ütles Eesti suursaadik Moskvas Jüri Luik, kes loodab, et Vene pool leiab võimaluse tagada Lefortovo vanglas viibiva Kohveri kohtumine Eesti konsuliga.
Kross: Kohveri juhtumit tuleks vaadata pantvangiolukorrana (22) Delfi EV96 stuudio ettevalmistus  2 h
Julgeolekuekspert Eerik-Niiles Kross ütles, et Venemaal spioneerimiskahtlustusega kinnipeetud kaitsepolitseiniku Eston Kohveri juhtumit tuleks vaadata pantvangiolukorrana, sest ei ole mõtet arvata, et tema üle algaks tsiviliseeritud kohtupidamine või -menetlus.
Pakosta: Putini propagandamasina taustal on erakordselt sümpaatne, et Suurbritannias tõestatakse, kuidas demokraatia tegelikult käib (23) Arvamusfestival  2 h
Riigikogu IRL fraktsiooni liige ja Eesti-Briti parlamendirühma aseesinaine Liisa-Ly Pakosta arvab Šotimaa iseseisvusreferendumit kommenteerides, et eestlaste omaaegne situatsioon Nõukogude Liidus ning šotlastel Ühendkuningriigis ei ole võrreldavad.
MITTEAMETLIK EDETABEL: Vaata, millised koolid troonivad pingerea tipus! (45) Eesti keele riigieksam GAG- is  3 h
SA Innove avalikustas 2014. aasta riigieksamite tulemused. Sel aastal oli kolme kohustusliku riigieksami lõikes kõige edukam Narva Humanitaargümnaasium.
Tallinnas tõusid lasteaednike palgad (12) Lasteaias  4 h
Linnavolikogu otsustas, et alates septembrikuust on lasteaiaõpetaja palk Tallinnas 12 protsendi võrra senisest kõrgem.
Andrei Illarionov: sanktsioonid pole pehme jõud, vaid nali (22) Avatud Ühiskonna Foorum  5 h
Tänasel Avatud Eesti Fondi korraldatud XIX Avatud Ühiskonna foorumil arutlesid president Toomas Hendrik Ilves, poliitikaanalüütik ja president Putini endine majandusnõunik Andrei Illarionov ning demokraatiauuringute organisatsiooni Freedom House juht David J. Kramer pehme võimu kunsti üle Venemaa ja lääneriikide vahel.
DELFI VIDEO: Uue matemaatikaeksami nõrgad tulemused üllatasid eksamikeskustki (11) DELFI VIDEO: Uue matemaatikaeksami nõrgad tulemused üllatasid eksamikeskustki  6 h
Innove õppekava- ja eksamitekeskuse juhataja Aimi Püüa tunnistas, et kohustusliku matemaatika riigieksami tulemus oli varasemast märkimisväärselt madalam - 30 punkti, mis üllatas ka eksamikeskuse töötajaid.
Töörühm: eestikeelsele aineõppele üleminekul tuvastati mitmeid puudujääke (9) Jevgeni Ossinovski  7 h
Täna kinnitas haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski kokku kutsutud haridusvaldkonna esindajatest ja spetsialistidest koosnev töörühm gümnaasiumiastmes eestikeelsele aineõppele ülemineku mõju raporti, mis toob välja, et formaalsete näitajate alusel on eesmärk tihti saavutatud, kuid sisuliselt on tugevaid vajakajäämisi.
Riigieksamid 2014: kitsal ehk lihtsamal matemaatikaeksamil oli parim Narva humanitaargümnaasium (3) TALLINNA REAALKOOL  7 h
Kitsal ehk lihtsamal matemaatikaeksamil said Eesti parima tulemuse Narva humanitaargümnaasiumi õpilased. Eksami sooritas kaheksa õpilast ja nende keskmine tulemus oli 86,4 protsenti.

Eesti elu

Kelleks tahavad tänapäeva esimese klassi õpilased suurena saada? 9 h Kelleks tahavad tänapäeva esimese klassi õpilased suurena saada? Vaata TARTUMAA uudiseid siit

Loetumad artiklid

Klassiekskursioonilt tulles traagiliselt hukkunud tüdruku vanemad nõuavad õpetaja ja direktori vabandust ning lahkumist  (118)
Eelmise aasta novembris klassiga Pärnus teatris käinud ning koduteel traagiliselt hukkunud 8-aastase Andra juhtum on pööranud tõsiselt tülli leinast murtud vanemad ning kooli personali. Pere leiab, et vastuseta küsimusi on liiga palju, kool aga usub, et ema-isa elavad leina välja neid süüdistades.
Millised sanktsioonid?! „Näljased venelased” šoppavad Narvas täie eest  (285) Millised sanktsioonid?! „Näljased venelased” šoppavad Narvas täie eest
Käsipagasiga kaubavedu üle Narva jõe silla muutus pärast Venemaa sanktsioone vastupidiseks.
Eston Kohver loobus advokaatide Feigini ja Polozovi teenetest  (185)
Moskva Lefortovo kohtu pressiteenistus teatas, et kohtusse saabus Eesti kaitsepolitsei töötaja Eston Kohveri avaldus, milles ta kirjutab, et loobus oma kaitsjate Mark Feigini ja Nikolai Polozovi teenetest.
Ukrainas sõdiv Eesti rootslane: käib sõda, aga kohalikud karjatavad suurtükitule all lehmi  (188) Ukrainas sõdiv Eesti rootslane: käib sõda, aga kohalikud karjatavad suurtükitule all lehmi
Ukrainlaste poolel vabatahtlikuna võitleva David Erikssoni arvates on venelaste edasine sissetung üksnes aja küsimus. Rootsis sõjalise väljaõppe saanud Eriksson peab vabatahtlikke üksusi professionaalsemaks kui Ukraina sõjaväge. Suur osa vabatahtlikke sõdureid on Rootsist ja Norrast, Baltimaadest kedagi kuulda ega näha pole, väidab Eesti rootslane.
Rail Balticu projektijuhiks saab Miiko Peris (1)  4 h
Rahvusvahelise raudteeühenduse Rail Baltic projektijuhina asub alates oktoobrist tööle Miiko Peris.
Nõmme linnaosa valitsus: arendaja müüb olematu aadressiga kortereid (33) Nõmme linnaosa valitsus: arendaja müüb olematu aadressiga kortereid  5 h
Nõmme linnaosa valitsus pöördus seoses Ravila 3 arendusega tarbijakaitseameti poole, sest hoonesse müüakse kortereid, mida riikliku ehitisregistri ega ka kinnistusraamatu andmetel olemas pole.
Teie prügi, meie kuld ehk omavalitsuste vastulöök prügisõjas (8) MTÜ Keskkonnateenused  5 h
Riigikohus nurjas prügifirma katsed lükata oma ärivalemist välja kohalik omavalitsus - kohus sedastas, et jäätmevedaja ei saa olla jäätmete omanikuks, kirjutavad advokaadiböroo Sorainen advokaadid Carri Ginter ja Kadri Härginen.
Kuulus professor: investorid, ärge ostke Alibaba aktsiaid (4) Kuulus professor: investorid, ärge ostke Alibaba aktsiaid  6 h
New Yorgi Ülikooli majandusprofessor Aswath Damodarani sõnul peaksid investorid täna öösel New Yorgi börsile paisatavatest Alibaba aktsiatest eemale hoidma, kirjutab CNBC.
Tallinna südalinna kerkib 20 miljoni eurone kõrghoone (17) Tallinna südalinna kerkib 20 miljoni eurone kõrghoone  7 h
Novira Capital alustas tänasest Tallinna südalinnas, Tartu maantee ja Pronksi tänava nurgal 15-korruselise, valdavalt büroopindadest koosneva Novira Plaza ehitamist.
Soome valitsus kiitis heaks Fennovoima tuumajaama rajamise, rohelised lahkuvad valitsusest (50) Soome valitsus kiitis heaks Fennovoima tuumajaama rajamise, rohelised lahkuvad valitsusest  7 h
Soome valitsus kiitis häältega 10-7 heaks Fennovoima tuumaelektrijaama rajamise põhimõttelise otsuse, mis tähendab seda, et rohelised lahkuvad valitsusest.
Unistad troopiliselt paradiisaarest? Siin on sinu võimalus (9) Orivaru  8 h
Unistused võivad täituda: oksjonil tuleb müügile Vaikse ookeani saar- 14 miljoni dollari eest saab omandada postkaardilise idülliga paradiisisaare.
Riik maksis õigusabi eest mullu enim advokaadibüroole Glikman, Alvin ja Partnerid (2) Riik maksis õigusabi eest mullu enim advokaadibüroole Glikman, Alvin ja Partnerid  8 h
Justiitsministeeriumi siseauditiosakonna analüüsi kohaselt maksis riik eelmisel aastal kohtumenetlustes välise õigusabiteenuse kasutamise eest enim AB-le Glikman, Alvin ja Partnerid, kellele järgnesid AB Sorainen ning AB Leppik ja Partnerid, vahendab ERR-i uudisteportaal.

Loetumad artiklid

Haigestunud töötajad jäävad teadmatuse tõttu hüvitisest ilma  (66) Haigestunud töötajad jäävad teadmatuse tõttu hüvitisest ilma
Kes terviseprobleemide tõttu ise lahkumisavalduse annab, ei saa töötushüvitisega arvestada.
SymbolBidAsk
  • EURUSD1.29171.2918
  • GBPUSD1.63751.6377
  • USDJPY108.76108.77
  • USDCAD1.09471.0948
  • USDCHF0.93420.9343
  • AUDUSD0.89810.8983
  • NZDUSD0.81440.8146
  • EURJPY140.49140.51