SAADA VIHJE, PILT VÕI VIDEO e-mailile vihje@delfi.ee või kasuta allolevat vormi:

Sisesta tekst siia:

Vali pilt või video oma arvutist:

Sinu andmed (andmete saatmine ei ole kohustuslik):

Nimi:
E-mail ja/või tel.:
VAATA JA KLIKI
debug
NÄDAL PILDIS: Chinook helikopterid Kuusiku lennuväljal ja president Soomes plaati esitlemas Chinook helikopterid Kuusiku lennuväljal  25 min
Kalendris tiksus ette õppurite jaoks tähtis nädal - avalöögi said keskooli riigieksamid ja tudengid tähistasid sessieelset aega pidades maha järjekordsed tudengipäevad. Pidude märgi alla võib märkida ka volbriöö, presidendi Helsingi plaadiesitluse ja suured spordivõidud.
DELFI FOTOD JA VIDEO: Õigeusklikud tähistasid Tallinnas, Narvas ja Kuremäel ülestõusmispühi (1) Õigeusklikud tähistavad ülestõusmispüha Narvas  59 min
Vene õigeusklikel käib praegu lihavõttenädalavahetus. Inimesed on kogunevad kirikutesse, süütavad küünlaid ja ootavad Jeesus Kristuse ülesõusmist.
Pirita linnaosavanem eurorahade eest rajatavast Reidi teest: autotunneli rajamiseks raha ei jätku (37) Pirita linnaosavanem eurorahade eest rajatavast Reidi teest: autotunneli rajamiseks raha ei jätku  1 h
Aastaid populaarse valimislubadusena kasutatud Põhjaväil, praeguse nimega Reidi tee, on sattunud kriitika alla, millest päris lõpuni aru saada on keeruline. Kauaigatsetud tee on nüüd enne ehitust mõnede arvates liiga suur, liiga mere ääres, liiga Kadriorus, liiga vanamoeline.
Esmaspäeval algab Kagu-Eestis kaitseväe õppus Kevadtorm (17) Kevadtorm 2013 õppus Tallinna piiril  1 h
2. mail algab Kagu-Eestis kaitseväe õppus Kevadtorm, millest käesoleval aastal võtab osa pea 6000 kaitseväelast Eestist ja liitlasriikidest.
Siseministeerium: inimeste valmisolek kriisideks peab paranema (5) Scanfil  1 h
Kõrgematel riigikaitsekursustel keskendus siseministeeriumi pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna juhataja Priit Laaniste kriisireguleerimispoliitikale ja laiapindsele riigikaitsele.
Marko Mihkelson: Soome koostöö NATOga on jõudnud tasemeni, mille loogiline jätk oleks liikmestaatus (18) MARKO MIHKELSON  2 h
Soome koostöö NATOga on juba praegu jõudnud tasemeni, millest loogiline jätk oleks liikmestaatus, kommenteeris riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson äsjast raportit Soome võimaliku NATOsse astumise mõjude kohta.
Eesti ekspert valiti UNESCO töörühma ülemaailmset konventsiooni välja töötama GUNNAR VAHT  3 h
UNESCO kõrgetasemelisse töörühma, mis hakkab koostama ülemaailmset kõrghariduse vastastikuse tunnustamise konventsiooni, valiti üheks rahvusvaheliseks eksperdiks Gunnar Vaht.
Presidendi väitlusturniiri võitsid Kose Gümnaasiumi kõnelejadUuendatud 21.55 (19) CFCF ja Toomas Hendrik Ilvese avakõne  14 h
Jüri gümnaasiumis toimus täna vabariigi presidendi väitlusturniir, mille finaalis arutleti, kuidas tagada Eesti energiajulgeolek.
Linna võib Gonsiori tänava ümberehitusprojekti tõttu oodata ees kohtutee (63) Gonsiori Remont  15 h
Tallinna linnaplaneerimine ja liikluskorraldus tekitab linlastes üha enam pahameelt, üks pahameele allikaid on Gonsiori tänava ümberehitusprojekt, kuhu kavandatakse ühissõidukirada ja sõiduautodele üht muutsuunaliiklusega sõidurada. Linna võib ees oodata kohtutee.

Uudistesaade Sensor

SENSOR: Kümned tuhanded vaatamised ning austajad koduuksel: millistel Eesti noortel juutuuberitel on õnnestunud karmis konkurentsis püünele pääseda?  (117)   Laura ja Maria Rannaväli
Iga minut laetakse maailma ühesse suurimasse sotsiaalmeediakanalisse ligi 300 tunni jagu videosid. Viimasel aastal on püünele tõusnud ka järjest rohkem kodumaiseid youtubereid, kelle nimed ei ütle arvatavasti keskmisele eestlasele midagi. Ometi vaadatakse nende videosid kümneid tuhandeid kordi ja nende tellijate arv aina tõuseb. Sensor uuris lähemalt, kes need noored on ja miks nii edukaks on saanud.

Loetumad artiklid

Norra ajakirjanik: Kapo informeeris NATO-t Vene erivägede tegevusest Eestis  (272)
Norra julgeolekuportaal AldriMer väidab, et Eesti kaitsepolitsei (kapo) on informeerinud NATO -t võimalikust Vene erivägede tegevusest. Nimelt on kaitsepolitsei väidetavalt arvamusel, et Eesti kohal on lennanud Vene droonid. Kapo pressiesindaja sõnul on portaali selline järeldus eksitav.
FOTOD JA VIDEO SAAREMAALT: Eesti Energia juhile kuuluvas farmis väärkoheldud loomad tuli tappa  (204) FOTOD JA VIDEO SAAREMAALT: Eesti Energia juhile kuuluvas farmis väärkoheldud loomad tuli tappa
Eesti Energia juhile ja Eesti ühele suuremale lambakasvatajale Hando Sutterile kuuluvates AS-is Saaremaa Ökoküla lammaste ja MTÜ-s Ökoabi šoti mägiveiste eest hoolt kandnud neli töötajat lahkusid päevapealt töölt.
SENSOR: Kümned tuhanded vaatamised ning austajad koduuksel: millistel Eesti noortel juutuuberitel on õnnestunud karmis konkurentsis püünele pääseda?  (117)
Iga minut laetakse maailma ühesse suurimasse sotsiaalmeediakanalisse ligi 300 tunni jagu videosid. Viimasel aastal on püünele tõusnud ka järjest rohkem kodumaiseid youtubereid, kelle nimed ei ütle arvatavasti keskmisele eestlasele midagi. Ometi vaadatakse nende videosid kümneid tuhandeid kordi ja nende tellijate arv aina tõuseb. Sensor uuris lähemalt, kes need noored on ja miks nii edukaks on saanud.
1981 - ajakirjas ilmus sõna "sinimustvalge". Sellele järgnenud okupatsioonivõimu kättemaksus osales ka Jaak Jõerüüt  (396) 1981 - ajakirjas ilmus sõna
1981. aasta septembris ilmus ajakirjas Looming luuletus, mille ridade esitähed andsid ülalt alla lugedes kokku “sini must valge”. Luuletuse autor visati ülikoolist välja, karistati ka ajakirja peatoimetajat. Karistamises osales praegune presidendikandidaat Jaak Jõerüüt .
Elu nagu filmis: kes on see hullumeelne mängur, kellest tänaseni legende räägitakse (1) Elu nagu filmis: kes on see hullumeelne mängur, kellest tänaseni legende räägitakse  53 min
Las Vegases räägitakse kümneid tuhandeid lugusid eepilistest mängijatest, kes on võitnud meeletuid summasid, kuid kõige legendaarsem mees on kindlasti Archie Karas. Ta teenis raha peamiselt piljardimängu ja pokkeriga. Las Vegases võib see olla sinu töö, mille abil saad ka oma arved tasutud. Miks on see mängumees aga legendaarne? Sellest kirjutab Celebrity Networth.
Merre lasti Hiiumaa vahet seilama hakkav alus (12) Merre lasti Hiiumaa vahet seilama hakkav alus  1 h
Hiiumaa vahet sõitma hakkav praam lasti vette.
Otsid uusi võimalusi? Siin on nipid, kuidas karjäärile hoogu juurde anda (3) Läbirääkimised  2 h
Kas tunned hommikuti tööle sõites, et miskit on nagu puudu? CV-Keskus toob välja viis nippi, mis aitavad mugavustsoonist taas edasi liikuda ning karjäärile hoogu juurde anda.
Kas riik maksab piisavalt ehk Eesti, Läti ja Leedu laste hambaravi sarnasused ja erinevused Laps hambaarsti juures.  3 h
Eestis, Lätis ja Leedus on laste hambaravi probleemide ühine joon, et justkui tasuta teenusel on tõsiseid puudusi, selgub Ärilehe ning Leed ja Läti Delfi hambaravi-teemalisest koostööprojektist.
Kanalisatsioonist tõmmati välja tohutu mündileid (17) Kanalisatsioonist tõmmati välja tohutu mündileid  5 h
Hispaanias Tomareses leiti kanalisatsioonist 19 antiikset amforat, kus oli 600 kilogrammi pronksmünte, kirjutab El Pais.
Ukraina kaotab aastas illegaalse merevaigukaevandamise tõttu sadu miljoneid dollareid (22) MEREVAIK  17 h
Kui tavaliselt seostub merevaik Läänemerega, siis Ukrainas on see suur äri. Paraku illegaalne, mistõttu riigil jääb aastas saamata sadu miljoneid dollareid.
Rikaste venelaste puudus ja teised hädad tõid Londoni luksushotellidele väga halva aasta alguse (9) Rikaste venelaste puudus ja teised hädad tõid Londoni luksushotellidele väga halva aasta alguse  19 h
Londoni luksushotellidele on aasta alanud väga halvasti. Põhjusi on mitu. Igaüks eraldi ei ole oluline, kuid kokku mõjuvad need halvasti. See on halvim aasta algus alates 2009. aastast, kirjutab Bloomberg.
Elektripuuduses vaevlevas Venezuelas on uus häda – sularahakriis (7) Elektripuuduses vaevlevas Venezuelas on uus häda – sularahakriis  23 h
Et elektripuuduses Venezuelast tulevad ametnikele töönädala lühendamise uudised on saanud tavaliseks, siis nüüd on Lõuna-Ameerika riigil silmapiiril uus häda – sularaha hakkab otsa lõppema. Värskeid kupüüre senistelt trükkijatelt tellida ei saa, kuna riik on jätnud varasemad arved maksmata.
  • Kõik
  • Reisijuht
  • Pere ja laps
  • Elutark
  • Lemmikloom
  • Alkeemia
  • Igav