ISKU polli reeglid

Nõustun kasutamise tingimustega isiklike andmete töötlemisel ja annan oma nõusoleku, et minu isikuandmed võib kasutada ISKU Baltics OÜ

Üldreeglid:

Kampaania kestab kuni 17.10.2018, kell 23.59 Kampaania korraldaja on ISKU Baltics OÜ

Kampaanias osalemiseks sisestada nõutavad kontaktandmed ja nõustuda tingimustega. Auhinnamängu lõpus loositakse Korraldaja poolt kõikide vastajate vahel välja üks 300€ kinkekaart.

Loosimine toimub hiljemalt 18.10.2018 ja võitjaga võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt 3 tööpäeva pärast loosimise toimumist. Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga.

Juhul, kui võitjatega ei õnnestu 7 päeva jooksul peale loosimist osaleja poolt jäetud kontaktandmete kaudu ühendust saada, ei ole ISKU Baltics OÜ kohustatud auhindu väljastama ja võib loosida uue(d) võitja(d).

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse poolte kokkuleppel. Kokkuleppe mittesaavutamisel vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Kampaania korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania reegleid. Täiendava info saamiseks palume pöörduda korraldaja poole.

ingimused: ISKU Baltics OÜ-le oma nõusoleku kasutada minu isiklike andmeid otseturunduse eesmärgil. Olen teadlik, et mul on õigus tutvuda oma isikuandmetega, mida ISKU Baltics OÜ töötleb ja vastavalt seadusele vajadusel puudulikud ja ebatäpsed isikuandmed parandatakse või hävitatakse või nende töötlemine peatatakse. Olen samuti teadlik, et mul on õigus mitte nõustuda minu isikuandmete töötlemisega otseturunduse eesmärgil.