NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Teata sobimatust kommentaarist"!
Kommentaaride järjekord: parimad uuemad vanemad
 • jeestiest

  28.11.2005 23:59
  a lase minna las hoolivad ise ja vitsa ka kui vaja !!!!
  Vasta
 • To uaaau

  29.11.2005 00:14
  Vasta
 • mann

  30.11.2005 17:33
  Kõike saab raha eest ja kõige eest saab raha, oli alles reklaam. Jah, kõike saab, ainult et inimlikkust ei saa raha eest ja see on muutunud nii suureks defitsiidiks, et midagi sellist lugedes tuleb pisar silma. Mingu teil kõik hästi ja ka neil, kes teilt abi otsivad!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Tore,

  30.11.2005 22:22
  et selline üritus olemas on. Kahju ainult, et taas on tegemist üksiküritajaga, kellel puudub riigipoolne huvi ja toetus.
  Jõudu tegijatele!
  Vasta
 • Laura

  14.12.2005 01:10
  võrratu tegemine ... kohe kindalsti on alati hea võtta ja kiruda ... siin on ometi mees, kes aitab neid, keda keegi ei tahaks aidata andes uue võimaluse ja lootuse ... müts maha kohe sellise teo ees ... edu ja jõudu soovides
  Vasta
 • Vanem

  14.12.2005 13:42
  Arvan, et paljud kommenteerijaist ei kujuta ette, milline on elu, kui perekonnas on narkomaan. Mina tean seda väga hästi. Sa püüad teha kõik, mida oskad, aga midagi ei aita. Sa loodad, et ta muudab ennast, sest ta annab meeletult lubadusi. Seda ei juhtu. Sa maksad meeletult metadooni eest, ostad Wismari arsti kirjutatud rohtusid - see ei aita. Sa kaotad kõik, võimalik, et ka töö, sest lisaks õudsele olukorrale on sul meeletult häbi kolleegide ja sugulaste ees. Sa kardad uksekella ja telefonihelinat. Lõpuks muutud sa täiesti tuimaks, sest ükski inimene ei suuda aidata, sa ootad ainult järjekordseid hoope, mis kunagi ei jää tulemata. Minu poeg ütles mulle: Sa sured, kui ma jään sinu juurde ja lahkus kodust. Umbes aasta ei teadnud ma temast midagi. Siis võttis ta minuga ühendust Lootuse Külast. Keerulisi teid pidi oli ta jõudnud sinna ja oli lõpetamas 10-kuulist programmi. Sõitsin talle külla ja ei suutnud algul uskuda, et see on minu poeg?!!! Märt Vähi on öelnud, et sõltlased ei taha võtta vastutust tehtu eest. Lootuse Külas õpetatakse neid vastutama selle kurja eest, mis nad on teinud. Olen seal käinud mitu korda. Esimene, mis silma hakkab on kõige ehitatu ja rajatu kõrge kvaliteet - kõik on nö. viimase peal. Edasi, puutudes kokku inimestega, tunnetad erilist külalislahkust ning heatahtlikkuse ja vennalikkuse õhkkonda, mis seal valitseb. Edasijõudnud toetavad alustajaid. Võib-olla see ongi üks edu saladus, kuigi vist mitte põhiline. Räägitakse, et hea abistaja on see, kes on ise kõik probleemid üle elanud.
  Kallid inimesed! Vaadake villageofhope.net inglise keeles! Ärge mõelge nii, nagu vahest räägivad TV krimisaadete reporterid, kui näidatakse maas vedelevat narkomaani, keda parajasti kiirabi elustab, et mis see elustamine küll meile kõigile maksma läheb. Umbes nii, et parem on neil kõigil kõngeda lasta. On õnn, et Märt Vähi ei mõtle nii, vaid toob koos Andrew Vähiga sõltlasi tagasi elule.
  Ilusat Jõuluaega kõigile!
  Vasta
 • emale.

  14.12.2005 18:54
  kujutan, et mis teil läbi tuli elada...samas tean, et villu on südamest väga Hea inimene...ja nüüd see paistab jälle välja, sest ta on pääsenud sellest hullust sõltuvusest, mis tema ja tema lähedaste elu põrguks tegi. Edu kõigile abistajatele ja lähedastele!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • mart

  16.12.2005 19:32
  Tõesti suurepärane. Ja see programm on kuuldavasti päris range seal, ei mingit ninnunännutamist. Aga tulemused on head.
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • moss

  16.12.2005 19:35
  Jah, Märt müüb isegi oma maja maha ja kolib nendega sinna Lootuse külla. Kusjuures need majad ehitas ta ju ka oma isa maadele jne. Oleks võinud ammu rahaks teha. Uskumatu kaastunne inimeste vastu. Ja ilmselt, kuna poeg on narkootikumidega seotud olnud, siis teab ta vägagi hästi, kuidas narkomaan mõtleb... Ja 10 kuuga võib inimene muutuda küll. Üks asi on joomine lõpetada, teine aga hakata teistmoodi mõtlema.
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • tiit

  16.12.2005 19:42
  ega sel märdil lihtne ole ka. Alles tal paar aastat tagasi lõi hobune silma välja... terve nägu oli segi löödud. Tubli mees on
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • kiitus

  19.12.2005 15:16
  Teadmiseks Märdile ja kõigile teistele Lootuse küla toetajatele! Isegi siis, kui need inimesed, kes sealt abi otsivad, püsivad kainena selle aja, mis nad külas viibivad, on nad teinud midagi imelist, sest sõltlastel on nagu raskete haigetega, elame üks päev korraga. Tänud!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • kiitus

  19.12.2005 15:17
  Veel meeldib mulle väga, et on tegemist nii suure hiidlasega.
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Kai

  24.12.2005 19:46
  Sügav kummardus, austus ja lugupidamine! Teie tegevus on tavapäratult ennastohverdav. Kaunist jõuluaega Lootuse külale! Mingu teil hästi!
  Vasta
 • Aarne A.T.Tops

  09.10.2006 19:57
  Tervist

  Olen EV lootusetu ex politsei inspektor, kes on tulutult kirjutanud taotlusi ANDRUS ANSIP Peaministrile võimalik, et komisjoni ei ole veel toimunud.
  Taotlusprojektinimi: TAEVALIK EESTI KUNINGRIIK Globaalne Kuriteoennetus.
  1. Taotletav Finanseerimine : 1 666 000 000 üks miljard kuussada-kuuskümmend-kuus miljonit Eesti Krooni või 107 000 643 sada-seitse-miljonit ja kuussada-nelikümmendkolm Eurot EESTIMAA Globaalne Kuriteoennetuse Programm.
  Käibemaks 18% kaheksateist protsenti 299 880 000 kakssada-üheksakümmend-üheksa miljonit ja kaheksasada-kaheksakümmend tuhat krooni või 19 260 116 üheksateist miljonit ja kakssada-kuuskümmend-tuhat ja sadakuusteist miljonit Eurot. Balans 1 366 120 000 üksmiljard kolmsada-kuuskümmend-kuus miljonit ja sada-kakskümmend-tuhat krooni.
  TEADUSPARK 755 170 192 seitsesada-viiskümmend-viis miljonit ja sadaseitsekümmend-tuhat ning sadaüheksakümmend-kaks krooni või 87 740 527 Eurot muutes võõrutusravi vabatahtlik sunni- viisiliseks 202 kahesaja-kahes vallas koostöös turismi ning Moekunsti arendamisega.
  Lugupidamisega AARNE ARNOLD TAUNO TOPS
  Vasta
 • ema

  15.10.2006 20:56
  Olgu teil jõudu ja tervist ja ravitavatel vastupidavust eesmärgini jõumiseks!
  Vasta
 • August

  28.10.2006 12:36
  Väga tuplit tööd teevad Märt vähile ja tema perele,kes teevad rasked tööd,õnnistus sellistele armsale inimesele,on millest õppida igapäevases elus,nii kristlastele ja ka mitte kristlastele,Jumala Arm ja Kristuse osadus jäägu nendega!
  Ja samuti olgu õppetunniks teistele,et alkohoolist või narkomaan saaks heaks inimeseks,kes tahab ennast muuta,sest muutus hakkab iseenndast,kõigepealt mõttemaailmast,siis sõnadest ja ka tegudest,seda üksnes suudab Jumal muuta inimest,juhul kui inimene ise oma südames igatseb.
  Lõpetuseks kinnitan teid armsa Jumala sõna 2 Peetruse kiri 3:9 Issand ei viivita tõotust täimast,nõnda nagu mõned peavad seda viivituseks,vaid tema on pika meelega teie vastu;sest ta ei taha,etkeegi hukkuks,vaid et kõik tuleksid meeleparandusele!
  Vasta
 • Hea uudis

  16.02.2007 11:58
  Märt Vähi kandideerib kristlike demokraatide nimekirja esiridades ja Harju Raplamaa piirkonnas. Tema on kahtlemata eestimaa uhkus. Kristlikud rinkkonnad ja eriti Nelipühi kirik kõik toetavad teda. Edu EKD -le
  Vasta
 • HobbsShelly

  03.10.2010 04:44
  Different people in the world take the mortgage loans in different creditors, just because this is easy.
  Vasta
LISA OMA KOMMENTAAR
Selle artikli kohta on 38 kommentaari
Nimi
Kommenteerimistingimused
Teised kanalid