Tuneesia asus kohtumist 8. minutil Jawhar Mnari väravast juhtima ja suutis kuni 71. minutini juhtseisu hoida. Seejärel kandsid vilja hispaanlaste peatreeneri Luis Aragonese poolt tehtud vahetused — esmalt lõi vahetusest sekkunud Raul 1:1 ja viis minutit hiljem andis teine vahetusmees Francesc Fabregas suurepärase söödu Fernando Torresele, kes pääses väravavahiga üks-ühele ja lõi 2:1.

Kui käimas oli 90. mänguminut tõmmati karistusalas maha Torres, kes kohtuniku määratud penalti ka ise Tuneesia väravasse saatis lõppseisuks 3:1. Torres on nüüd finaalturniiri resultatiivseim mängija kolme väravaga kahest mängust.

Luis Aragonese käe all pole Hispaania koondis kaotanud veel ühtegi mängu — kokku on peetud uue treeneri juhendamisel 24 kohtumist.

Hispaanial on nüüd H-alagrupis 6 punkti, Ukrainal on 3, Saudi Araabial ja Tuneesial 1 punkt.

Viimases voorus mängib Hispaania Saudi Araabiaga ning Tuneesia Ukrainaga.