Brasiilia ja Kameruni mäng normaalaeg lõppes 0:0, lisaajal lõid brasiillased kaks väravat ja võitsid. Skoori tegid Rafael Sobis (pildil kollases) 101. ja Junior Marcelo 105. minutil.

Alates 51. minutist mängis Kamerun kümnekesi, sest punase kaardi sai Albert Baning.

Belgia sai mõnevõrra üllatuslikult 3:2 jagu Itaaliast, ehkki jäi juba 18. minutil pärast Thomas Vermaeleni eemaldamist kümnekesi.

Giuseppe Rossi viis 18. minutil Itaalia juhtima, kuid Belgia pääses Moussa Dembele 24. ja Kevin Mirallas 45. minuti väravatest juhtima.

Rossi lõi 74. minutil viigivärava, ent 79. minutil lõi Dembele Belgia 3:2 võiduvärava.

81. minutil jäi ka Itaalia kümnekesi, sest punase kaardi sai Emiliano Viviano.

Brasiilia poolfinaalivastane selgub mängust Argentina — Holland ja Belgia oma kohtumisest Nigeeria — Elevandiluurannik.