Rapla spurtis avaveerandil 14:8 ja 19:11 ette ning läks esimesele vaheajale eduseisus 20:13. Teisel neljandikul jätkus mäng kodumeeskonna domineerimisel ja poolajaks oli Rapla edu 38:33. Kolmandal veerandajal jõudis Kalev mitmel korral viigini, kuid otsustavale perioodile mindi veel Rapla kahepunktilisel juhtimisel - 53:51.

Kodumeeskond püsis ees kuni 37. minutini, mil Vitali Ljutõtsi lähivise ja Cedric Simmonsi realiseeritud vabavisked viisid kalevlased 71:67 juhtima. Rapla jõudis lõpuminuti alguseks veel 71:71 viigini, ent 38 sekundit enne sireeni lõpetas Ljutõts kiirrünnaku korviga ja 13 sekundit enne vilet realiseeris Mirkovic kaks vabaviset seisuks 75:71. Sven Kaldre tabas veel kaugviske, kuid Mirkovic oli seejärel taas vabaviskejoonel täpne ning Bratoze ülikauge kolmene enam korvi ei jõudnud.

Mirkovic oli Kalevi resultatiivseim 27 punktiga. Sten-Timmu Sokk tõi 14 ja Mark Tollefsen 10 silma. Terve kohtumise vaid seitsme mehega mänginud Rapla parimana viskas Thomas van der Mars 17 punkti ja võttis 15 lauapalli.

Seeria neljas mäng toimub esmaspäeval Raplas.