Pärnakad alustasid Tartus märksa näljasemalt ning võitsid avaveerandi 18:16. Kuigi külalised juhtisid pikka aega ka teisel neljandikul - korraks ka seitsme punktiga (29:22) -, said tartlased poolajavileks tänu Kristen Meisteri viimase sekundi täpsele kaugviskele siiski napi edu - 36:35.

Kolmanda veerandi alguses jätkus võrdne mäng, kuid perioodi lõpuga tegi kodumeeskond 11:2 vahespurdi ning vahe kärises 55:47-le. Mängu eelviimasel minutil vähendas Domagoj Bubalo pärnakate kaotusnumbrid korraks veel neljale punktile, kuid Mandell Thomas vastas koheselt tabava kolmesega.

Thomas oligi tartlaste resultatiivseim, visates 14 punkti. Kaksikduubli teinud Dominykas Milka panustas võitu 12 silma ja 11 lauapalli, Gert Dorbek lisas 11 ja Janari Jõesaar 10 punkti.

Pärnu parim oli Bubalo 22 punkti ja seitsme lauapalliga, Edvinas Seskus kogus 15 silma. Külaliste kirstunaelaks olid täna kaugvisked, mida tabati vaid 16,7-protsendiliselt - 30-st üritusest tabas vaid viis.

Seeria avamängu oli Tartu võitnud kodus 72:52, võõrsil oldi paremad tulemusega 66:58.